Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez mitől lehetett, mi van a...

Ez mitől lehetett, mi van a kutyámmal?

Figyelt kérdés

A szomszédunkban meghalt egy idős néni nemrég és ma a kutyám minden ok nélkül elkezdett a halott néni háza felé nézni és nyüszített, ugatott és odafutott hozzám és elbújt mögöttem

(megjegyzem ilyen szellem dolgokban elég szkeptikus vagyok)


2011. jan. 15. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen a halál szagot érzi és ösztönösen fél tőle.
2011. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bányai Károly ***** válasza:
A kutyák nagyon érzékenyek a szagokra, ha a szél áthordja a szagot több száz méterről is képesek kiszagolni nagyon apró változásokat, szóval szerintem is a szagból érzi, hogy már nem él.
2011. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
50%
A halottak lelke nem távozik azonnal - az állatok látják ill. érzik ezt - bármennyire is szkeptikus vagy - ilyen van, ha te magad nem is látod és érzékeled.....
2011. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

21:18-as.

És ezt te honnan tudod?

2011. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A kutyák állítólag megérzik, ha meghal valaki. Akkor nyüszítenek, és furán viselkednek.Szerette a kutyád a nénit? Lehet, hogy hiányzik neki.
2011. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem szerette a kutyám a nénit
2011. jan. 16. 11:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Az állatok nagyon érzékenyek az energiákra, én is szkeptikus vagyok de többször is láttam már állatokat furcsán viselkedni olyan helyen ahol valami negatív történt. Ha kedvelte a kutyusod a szomszédodat akkor nincs nagy gond, az állatokat is érzékenyen érinti a halál.
2011. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

A kérdező kommentje:

nem szerette a kutyám a nénit



Ezért nyüszít. Megakarta enni.

2011. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kutyák megérezhetik a szagokat, vagy lehet, hogy közel állt a nénihez. De állítólag mint a kisgyerekek, a kutyák látják a holtakat.
2011. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még azt is megérzik,ha valaki beteg lesz,vagy meg fog halni.Vonyítanak,mint a farkasok.Gondolom a néni sem szerette a kutyádat és halála után még megijesztgette kicsit.
2011. febr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!