Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Működik a telepátia? Kinek...

Működik a telepátia? Kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 21:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
52%
Tudtam, hogy felteszed ezt a kérdést...
2011. febr. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Én meg tudtam, hogy nem hagyod szó nélkül! :D Érdekes ez a rádiós sztori én a telefonnal vagyok úgy hogy előbb nyúlok néha érte mint, hogy megszólaljon!
2011. febr. 21. 19:02
 13/27 tigress válasza:

Nekem a párommal nagyszerű a kapcsolatom, és vele gyakran megesik, hogy egyszerre gondolunk ugyanarra, vagy akkor csörgetjük meg egymást, amikor épp gondoltunk előtte a másikunkra. Persze, már más barátokkal is megesett, hogy épp akkor írtam nekik.

A legfurább történetem mégis az volt, hogy egy Kanadába vándorolt ismerős, majdnem barát, megjelent az álmomban. Már nem nagyon emlékszem, mit csinált álmomban, de úgy döntöttem, írok neki. Rövid időn belül visszajelzett, szintén írásban, hogy tényleg gondolt rám, és szándékozott írni nekem...

Egyébként, azelőtt, gyerekkoromban gyakran éreztem úgy, hogy van valami nagyon halvány extra képességem, de amióta felnőtt vagyok, és stb. stb. azóta vagy halványult az a minimális képességem, vagy csak nem foglalkozok vele...

2011. febr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Az is lehet hogy halványult, mert gyerekkorban intenzívebben éljük meg a dolgokat, de tényleg lehet ahogy felnövünk és belecsöppenünk ebbe a néha kegyetlen valósnak látott világba, már ne hisszük el ezeket a dolgokat vagy nincs egyszerűen időnk, hogy felismerjük még ha történnek is furcsa dolgok,mert egyszerűen mindenki annyi ás gonddal küzd!
2011. febr. 22. 09:29
 15/27 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 9:55

amit leírsz a rádióval kapcsolatosan, nem telepátia , hanem egy másik csoda: a szinkronicitás.

Ilyen élményeim nekem is vannak. (Jung is ír ezekről)

2011. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
jav: előzőa a 19:53 üzenetre (febr20)
2011. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Vohu Manah ***** válasza:

Szép estét mindenkinek!

Végig olvasgattam ezeket az élményeket, és mind velem is előfordult.

Például édesanyámmal olyan kapcsolatom van, hogy fizikailag érzem őt. Ha fájdalma van, a hangulatingadozást... Tudom mire gondol a másik. Egyébként angyal terápiával foglalkozom, és ezt a képességet tudatosan fejlesztem. :) Sajnos nem mindig kellemes... Most már mesteri fokon irányítom a fel és leépítését. :) Ha érdekel valakit nyugodtan írjon rám privátban.

2011. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Az angyalok általában nekem szoktak segíteni sokszor érzem a jótékony jelenlétüket! Én nem az a típus vagyok hogy egy témában elmerülök hanem mindent szeretnék ami lehetséges számomra szép lassan megtanulni! Telepátia néha egy-két nap működik tudat alatt, de ahogy észreveszem hogy ez az onnantól már nem működik!
2011. febr. 22. 21:35
 19/27 Vohu Manah ***** válasza:

Igen én is hasonlóképpen gondolom, a "mindent vagy semmit".

Én az örök játékos vagyok, mindig játszom. Próbáld ki tudatosan - a segítők kommunikációjával - nekem csak így sikerül :) Sok-sok gyakorlás után már rutinszerű :)

2011. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg ne csak ebben a témában hanem pl más dolgokban is van képességem! Pl én látom az aurát is meg sok más ilyen furcsa dolog van! Amit nem tudom hogy csinálok de mégis azon veszem észre magam hogy ez én voltam vagy én miattam történt!
2011. febr. 22. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!