Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Működik a telepátia? Kinek...

Működik a telepátia? Kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 21:40
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

Nekem csak a kedvesemmel kapcsolatban vannak ilyen különleges élményeim. Pontosan időzítve hív általában (épp lefektettem a kicsit, és fogom a telefont, hogy hívjam pl.).

Enyhíteni tudjuk, néha meg is szüntetjük egymás fizikai fájdalmát érintéssel (ő néha magára húzza sajnos).

Tisztán kiérezzük egymás gondolatát, hangulat váltását időnként. Néha képek, színek is átmennek, de ezt csak ő tudja venni kettőnk közül.

És amiben a legfantasztikusabb élmény ez a képessége: (18 éven fölüli tartalom következik!) a szex: ha rám hangolódik pontosan kiérzi belőlem, hogy mire vágyom, és tökéletes élvezet lesz belőle.

2011. febr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
51%

Működik, és az a legrosszabb, amikor tudod, hogy a barátod bajban van és nem tudsz neki segíteni. Akkor érzed, hogy rossz fog történni vele, de tehetetlen vagy és csak szenvedsz. Na, ilyenkor nagyon rossz, hogy működik a telepátia!

Egyébként szerintem nem mindenkivel működik, csak azzal, akit nagyon szeretsz.Legalább is nálunk egyszerű embereknél. Aki ezt tanulja vagy gyakorolja, annál ez biztos más.

2011. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Erről az oldalról nézve tényleg borzalmas!
2011. febr. 27. 19:33
 24/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Tegnap írtam az utolsót. Én most élem ezt meg, és tényleg borzalmas. Az egyik legjobb barátomról van szó, aki nagyon rossz irányba ment el (függőség stb...), és nem hallgat senkire. Nem is tudom, hogy segíthetnénk neki. Valószínűleg sehogy, csak végignézzünk, hogy tönkreteszi magát. Sajnos!

2011. febr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Nézd én erre annyit tudok mondani, hogy komoly lelki problémák vannak az ilyen függőségek mögött! Én annyit tudok tanácsolni ha teheted többet legyél a társaságában beszélgess vele sokat mond el neki mennyire nagy embernek tartod és hogy mennyire értékes emeld ki a pozitív tulajdonságot! Próbálj azért valahogy segíteni neki!
2011. márc. 1. 14:07
 26/27 anonim ***** válasza:

A barátnőm akar valamit mondani és én mondom ki. Meg akar kérni, hogy hangosítsam fel a rádiót, de mire megszólalna én már tekerem is föl a hangerőt.


Millió-egy ilyen van. Illetve volt. Most hogy érzelmileg eltávolodtam tőle, sokkal kevesebb ilyen történik, de régebben volt hogy napi 20 ilyen eset is előfordult.


Ezek többsége valószínűleg a helyzet miatt esélyes történés volt, de mégis. Ez sosem volt tudatos. Szerintem ez egy létező dolog.

2011. márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Igen ez létezik,nálam elég kifinomult.Mondatokat tudok visszaidézni,ha rólam beszélt valaki másnak pl.

Érdekes,először azt hittem csak kitalációim,de nem.Mára már tudom,hogy működik.

Lehet az pozitív vagy negatív dolog,akkor is igaz...

2011. márc. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!