Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Vannak megtörtént történeteitek?

Vannak megtörtént történeteitek?

Figyelt kérdés
Szelemekkel kapcsolatban?Vagy démonok esetleg ufók?De csak ha igaz a sztori akkor írd le...(szkeptikusok,racionálisok, rosszindulatúak,hitetlenek kíméljenek!)
2011. jún. 13. 15:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
26%
Én láttam egyszer a répa embert
2011. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
60%
Mi apummal mentünk egyszer éjszaka Pest felé az autópályán, és láttunk az égen ilyen ovális fénylő forgó valamit. Nem vagyok benne biztos, hogy ufo volt, de ott akkor eléggé besz@rtam.
2011. jún. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 Minii Vikii válasza:
97%

Na, akkor én elmesélek egy IGAZ történetet. Lehet, hogy nem fogjátok elhinni de igaz. Mindenki maga döntse el.

Úgy egy fél éve történt.Egy este egyedül voltam otthon a házba. Annyira nem nagy 150nm-es. 3 szobás. Anyukámék elmentek céges buliba húgom pedig az osztálytársánál aludt.A saját szobámba voltam,éppen tévét néztem ( úgy este 1óra fele ), amikor lépések zajára lettem figyelmes. Annyira nem érdekelt. A lényeg, hogy ajtó, ablak be volt zárva, szóval senki nem juthatott be a lakásba. Később ( körülbelül 5 perc elteltével ) megint hallottam de akkor hangosabban. Akkor már megijedtem. A lakásba nagyon sötét volt, felkapcsoltam mindenhol a villanyt. Na itt jön a lényeg. A hátsó szobába lekapcsolódott a villany. A dédi papám amikor vidékről feljött mindig ott aludt, de 2007 szeptemberében elhunyt. Nagyon megijedtem, és vártam, hogy hazajöjjenek anyukámék. Amikor lekapcsoltam a villanyokat és a szobámba mentem volna a tévé is ki volt kapcsolva, na akkor aztán iszonyatosan beparáztam. Nem mertem aludni és csak vártam, hátha hazajönnek anyukámék. Bealudtam, hajnali 1 fele arra keltem fel, mintha valaki megsimogatta volna az arcomat, de sehol senki. Mivel félálomba voltam így nem igazán figyeltem a dologra, visszaaludtam. Negyed óra múlva pedig egy ajtó csapkodásra keltem fel megint. Nem tudtam elképzelni, hogy mi lehetett, mivel mindent bezártam. A bejárati ajtó nyitva volt, de hogyan? Innentől kezdve pedig bekapcsoltam a tévét és reggelig néztem. Reggel 8 óra fele haza jöttek anyukámék és elmondtam nekik az egészet, de ők nem akarták elhinni, azt mondták biztos képzeltem, vagy álmodtam, de én biztos voltam / vagyok benne, hogy ez igaz volt. Reggel, mikor anyukámék otthon voltak, akkor tudtam csak aludni.

14L

2011. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 Minii Vikii válasza:

elírtam. előző vagyok

Anyukámék elmentek céges buliba húgom pedig az osztálytársánál aludt.A saját szobámba voltam,éppen tévét néztem ( úgy este 11 óra fele ), amikor lépések zajára lettem figyelmes

2011. jún. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Nagyon durva!
2011. jún. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
23%
"...házba. Annyira nem nagy 150nm-es..." 150 nanométeres ház tényleg nem nagy
2011. jún. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
0%

mini viki félálomban voltál, ilyenkor beképzelhet az ember magának ezt azt.

Érdekes hogy a sétálóutcán fényes nappal vagy egy focimeccsen egy db szellemet se látnak az emberek.

2011. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Gyalázatos....Velem meg olyan volt hogy egyedül voltam itthon,és a kutya éjjel felkelt és ugatott...meg morgott egy pontra...és feldölt a gitár....
2011. jún. 13. 16:10
 9/37 anonim ***** válasza:
39%
Én egyszer félálomban láttam Mini Vikit! Ez komoly!
2011. jún. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
57%

"A kérdező kommentje:

Gyalázatos....Velem meg olyan volt hogy egyedül voltam itthon,és a kutya éjjel felkelt és ugatott..."


Nem mondod! Ugatott a kutyád???? AZTAQRVA!


:D

2011. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!