Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehetett ez? Elég furcsa volt.

Mi lehetett ez? Elég furcsa volt.

Figyelt kérdés
Az iskolában a szünetben láttam,hogy a szekrényben van egy félig megevett sütemény,ami még a farsangi buliról maradt.Következő szünetbe mindenki indult rajzórára,csak egyedül voltam az osztályban.Raktam bele a könyvemet a táskába,és közbe éreztem,hogy eltalált valami.A félig megevett sütemény volt.Senki sem volt az osztályban.Nem azt mondom,hogy szellem volt,de mi lehetett ez?
2011. ápr. 17. 19:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
szerette volna a sütemény, hogy megedd, ezért hozzád vágódott
2011. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
XDDDD!
2011. ápr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Komolyan? Hú, erre nem tudom mi a válasz. :S /de elég félelmetes/
2011. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Arra nem gondoltál hogy valamelyik fiú elbújt és neked vágta a sütit? :D
2011. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem láttam az osztályban senkit se,de ezt már írtam a kérdésben.:)
2011. ápr. 17. 21:08
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi lehetett,de van egy könyvem, amiben megtörtént furcsa eseményekről írnak.Nos, ebben van egy, a tiédhez hasonló tapasztalat:

Egy férfi bement nézelődni egy régiségboltba és megtetszett neki egy érme az asztalon, amin volt ugyan egy karcolás, de így is szívesen megvásárolta volna. Csakhogy a tulajdonos azt mondta, az érme nem eladó, csupán dísznek tette ki, ragaszkodik hozzá.A férfi csalódottan távozott az üzletből.Már elég messzire elhaladt a bolttól, mikor érezte hirtelen, hogy valami hozzácsapódott a lábához.Lenézett és nagy meglepetésére ott hevert az úton a lába mellett az az érme, amit a boltban megcsodált.Biztos, hogy ugyanaz az érme volt, hiszen ott volt rajta az ismerős karcolás.Végül is sosem derült fény arra, ez hogyan történhetett meg.


Talán a Te tapasztalatod is hasonló lehetett.De sajnos én sem tudom megtippelni, ilyesmi hogyan történhet meg.

2011. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ezt még én sem tudom elmagyarázni hogy mi lehetett az? Lehet hogy erre nincs is válasz.
2011. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!Nekem nem a lábamhoz vágódott,hanem a kezemhez,vagy a hátamhoz.Nem mostanában volt,hanem régebben.
2011. ápr. 19. 19:58
 9/19 anonim ***** válasza:
hmmmm ez érdekes
2011. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
valaki hozzád vágta és elszaladt. vagy tényleg valami megmagyarázhatatlan dolog.
2011. ápr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!