Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Elég Furcsa. Mi lehetett ez?

Elég Furcsa. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

18/L Nem hiszek a szellemekben.

Este aludtam, és kb. hajnali 2 fele arra ébredtem, hogy zúg valami. Lementem és a a mikró ment, 30 percre volt állítva.

Szerintem nem a családtagjaim közül voltak.

Ezekután sem hiszek nagyon a szellemekben, mivel szerintem van rá magyarázat. Ha meg nincs akkor félek O.o


2010. dec. 22. 17:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Hmmm elég furcsa eset... ált villanyt kapcsolgatnak meg ilyesmik de mikróval még nem találkoztam :) nem kel félned lehet csak 1 kis kósza szellem :D nekünk is voltak ilyenek aztán utanéztünk és elűztük ha kell segítség írj ide :D
2010. dec. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát elég furcsa... Szerintem csak családtag lehet az. Nem volt semmi a mikróban?
2010. dec. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ha digitálisan programozható a mikrón a hőfok és az időtartam,akkor előfordulhat,hogy egy kóboráram megzavarta a nyomtatott áramkört.Talán egy vezeték szigetelése megsérült,vagy a magasfeszültség miatt áthúzott valahol az áram,ezért túlfeszültség keletkezett a mikróban.Az ilyen nyomtatott áramkörös cuccok nagyon érzékenyek.


Pl. A kocsimban álló motornál 6500-as fordulaton volt a fordulatszámmérő,és teli tankot mutatott!!! Ennek csak azért örültem mert soha nincs pénzem teletankolni!:)Ja és az összes lámpa világít amikor nem kéne.Amikor kéne,akkor meg nem világít.


A villamosság elég bonyolult dolog,egy nagyon pici zárlat is meg tudja bolondítani a kütyüket.


Ha nem digitális,akkor is beindíthatta a magnetront.De ebben az esetben nem tudom megmagyarázni,hogy mi állíthatta 30 percre.

2010. dec. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Igen, lehetett valami áramhiba is :)))
2010. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen. A mikroval melegítem a teát, és a végén kivettem és megfelelő volt becsuktam az ablakát, de rossz volt az ajtaja és még pár percre be volt állítva de nem indult el, aztán később magától bekattant és ment.
2010. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én is kóboráramra gyanakodnék, vagy arra, hogy valamelyikőtök alvajáró (én pl. egyszer tizenéves koromban állítólag este felkeltem, odamentem a tévéhez, nyomkodtam a gombokat rajta, aztán visszafeküdtem. Egyáltalán nem emlékszek rá, nem is ismétlődött meg soha).

Hiszek abban, hogy léteznek ma még megmagyarázhatatlan, természetfölötti dolgok, de ha valami furcsa történik, én először mindig valami racionális magyarázatot próbálok rá keresni és szinte mindig találok is.

2010. dec. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem ilyen digitális szarunk van : D olyan amit elkell tekerni.
2010. dec. 23. 02:20
 8/18 anonim ***** válasza:

Az még egyszer sem jutott eszedbe, hogy megkérdezd a családtagjaidat??? O.o


De ha ők nem voltak, próbálj meg keresni valami más magyarázatot, ha biztos vagy abban, hogy nem az áram volt...


De tényleg, volt valami a mikróban???

2010. dec. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
nállunk a szellem összevágja a tüzifát ,nállatok elég haszontalan szellem van:(
2010. dec. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Nem ilyen digitális szarunk van : D olyan amit elkell tekerni.


Talán valaki eltekerte,mert melegíteni akart valamit,és egy pillanatnyi áramszünet kilőtte a masinát,aztán éjjel egy kóboráram bekapcsolta. :D

2010. dec. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!