Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttam valamit éjszaka. mi...

Láttam valamit éjszaka. mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Le szeretném szögezni, hogy nem fiatal kis csitri vagyok, aki folyton kíváncsiskodik a témával kapcsolatban. Elmúltam 25 és egyedül élek egy 1,5 szobás lakásban. Múlt éjjel olyan 2 óra körül felébredtem, és ki kellett mennem a mosdóba. Ugye, ha az ember sokat tölt a sötétben, akkor a szeme hozzászokik a sötétséghez, így nem volt nehéz tájékozódnom villanykapcsolás nélkül. Ahogy kiléptem a szobából és a mosdó felé tartottam, oldalra fordítottam a fejemet a nappali irányába és egy sötét alakot pillantottam meg a szekrény előtt. Jobban nem sikerül szemügyre vennem a fényviszonyok miatt sem, fejvesztve rohantam be vissza a hálószobába és magamra zártam az ajtót. Eltelt egy kis idő(zavarodottságomban nem érzékeltem pontosan mennyi) utána pedig felhívtam a szüleimet, hogy átmegyek hozzájuk aludni(nem mertem a nappali közelébe se menni). Ma hazaértem és a szekrényről a könyveim le voltak esve. Visszapakoltam mindent, gondoltam nem leszek ilyen beszari. Az ütötte ki nálam a biztosítékot és azért is kérek most tanácsot, mert miután ledőltem egy kicsit, a kutyám ugatva, maga mögé morogva szaladt ki a nappaliból. Csak akkor csinálja ezt, ha valakitől megijed. Komolyan nem tudom mit tegyek, már nem merek itthon lenni. Mással történt hasonló? És ha igen, mit csinált? Előre is köszönöm a segítséget!
2011. máj. 30. 17:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%

Nem viccelek, hívj egy papot. Szentetltvízzel felszenteli a lakást és nem lesz több ilyen. Van olyan, hogy egy-egy lakáshoz tartozik egy-egy lélek, aki nem tud távozni.


Most lehet lehülyézni, de mi is átéltük ezt a párommal.


22/L

2011. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%

Első vagyok:


csak annyi különbséggel, hogy arra ébredtem hajnalban, hogy a fejem fölött a sarokban egy árny gugol. Úgy ordítottam, mint az őrült, még a párom is férfiként.


Az életemre esküszöm a hitetleneknek.

2011. máj. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Tedd azt, amit az első mond! Az ilyen dolgokkal nem érdemes szórakozni..
2011. máj. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

ÉRdekes.

Én régen (elég régen volt 10 éve kb) mikor még mackóval aludtam és fekete fehér színű volt. Éjszaka felébredtem és kerestem és láttam egy fekete fehér foltot ott mondom a megvan megakartam fogni és nemvolt ott és eltünt a folt.

Felkapcsoltam a villanyt és a földön volt.

Persze igen sokat forgolódtam régen szal levertem de nemtom mért ott láttam mikor nemvolt ott.

2011. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen. Nálunk is pap oldotta meg a dolgot. Amúgy fehéret is láttam már korábban, és nagyon megijedtem :S
2011. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
75%
Nem lehet, hogy betörő volt csak nem láttad rendesen félálomban?
2011. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Ha már lever dolgokat akkor nagyon fel akarja hívni magára a figyelmet.Ha eddig nem tapasztaltál a lakásban semmi ilyesmit, akkor valószínűleg azért csatlakozott hozzád, mert érezte, hogy tudnád látni.Lehet csak segítséget akar kérni.Szedd össze a bátorságod és kérd meg, hogy álmodban mondja el mit szeretne.

Tudom, borzasztóan ijesztő, de az " enyém" addig jött utánam, szüleimhez, barátnőmhöz, amíg nem kapott segítséget.Persze először eszem ágában nem volt segíteni, halálra voltam rémülve.

Tanuld meg magad levédeni mert másokat is bevonzhatsz.

Sok sikert :)

2011. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 BlackSword ***** válasza:
62%
Akkor az betörő volt, és nagyon keresett valamit... Nem pap kell, hanem egy új zár... meg még egy...
2011. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ha a szellem olyan erös hogy tárgyakat tud mozgatni, akkor nem biztos, hogy elég egy pap. :( Mindjárt linkelek egy másik kérdést, ahol hasonló dologról van szó, csak megkeresem.
2011. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Tessék itt van. Javaslom olvasd át.
2011. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!