Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogy történhetett ez?

Hogy történhetett ez?

Figyelt kérdés
Éjszaka elaludtam miközben néztem a LifeNetworkot és reggel mikor felkeltem egy külföldi csatorna ment
2011. jún. 30. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
adó váltás.ráfeküdtél a kapcsolora és átváltót.vagy pedig a csatorna enyitöl edig ezt anyitol adig azt agya nem?
2011. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
egyiksem és nincs tvirányitó sem. én arra gondoltam,hogy álmomban felkeltem és átkapcsoltam.
2011. jún. 30. 11:57
 3/11 anonim ***** válasza:
lehetséges hogy alvajáró vagy 50%.
2011. jún. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az normális ha félálomban csinálunk olyan dolgokat, amikre másnap nem emlékszünk. Én pl régebben éjszaka, mikor félálomban voltam a földön lévő telefonomat feltettem az éjjeli szekrényemre és aludtam tovább, nem tudom miért csináltam :) Utána egész nap abban a hitben voltam, hogy egy szellem volt, de aztán valahogy mégis eszembe jutott, hogy én voltam :)

lehet, hogy te váltottál csatornát, de nem emlékszel rá. Amúgy hiszek a szellemekben, de nem hinném, hogy átkapcsolná a tv-t egy szellem :)

2011. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ez aranyos:D

Én ilyen dolgokban kicsinek hittem. De ezek szerint normális,ha az ember csinál ilyen dolgokat álmában

2011. jún. 30. 15:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is jártam így. Csak én a zoknimat is ráterítettem a székre. xDxDxD Pedig utálom a rendet! :D:D:D
2011. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 TheGodfather válasza:
nekem pl. anyám mesélte nemrég hogy aludtam, megébresztett, nem keltem fel csak félálomban voltam és megkérdezte hogy nem vagyok-e éhes. állítólag azt mondtam hogy nem. semmire nem emlékszem ebből csak annyira hogy amikor felkeltem mondtam anyámnak hogy éhes vagyok, ő meg azt mondta hogy nem kértem kaját. furcsa volt
2011. júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
lehet olyan a tvd hogy ha nincs adás akkor automatikusan átvált egy idő után
2011. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
lehet hogy alvajáró vagy nekem 2-szer történt ilyen dolog pedig csak 10 éves vagyok :D nyugodj meg
2011. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
2011. júl. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!