Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mért jut eszembe olyan gyakran...

Mért jut eszembe olyan gyakran a halál?

Figyelt kérdés
Más is így van? Vagy csak én? Mit jelenthet ez? Újra és újra mindennap, gyakran eszembe jut a halál, az, hogy vége lesz mindennek, mindenki meghal stb.. Nagyon rossz, és nem tudom mért van ez! Az életemben amúgy minden rendben van, boldog vagyok /-nak kéne lennem! Vagy más is gyakran gondol ilyen dolgokra? Normális így?
2011. aug. 10. 13:59
1 2
 1/11 skarma ***** válasza:
Minden ember gondol a halálra, mert félnek az elmúlástól. Azt ajánlom, keress valamilyen neked tetsző vallást -ha még nincs-, ami megnyugtat, hogy a halál nem minden részedre vonatkozik...
2011. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!


Kérlek írjatok még...

2011. aug. 10. 14:13
 3/11 anonim ***** válasza:
unatkozol,foglald le magad vmivel,ami boldoggá tesz:) menj sétálni a barátokkal ,pasizz/csajozz be.. hajrá:)( ha uantkozom,akkor szoktak ilyenek az eszembe jutni persze ez teljesen normális,csak egy idő után bele lehet hülyülni)
2011. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg valamilyen rejtett pszichés zavar okozhatja.

Egyáltalán nem normális dolog folyton a halálra gondolni. Keress fel egy szakorvost!

2011. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek is, hogy írtatok!

Házasságban élek, kisgyerekünk van, így bepasizni/csajozni nem tudok, nem is akarnék.. de egyedülállóként jó ötlet lenne köszönöm!

Félek, hogy az utolsónak van igaza..

Azért próbálok szakember segítsége nélkül túljutni ezen..


Ha még ír más is, köszönöm előre is!

2011. aug. 10. 15:19
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Valami más bajod van szerintem az életeddel. Nem vagy boldog, vagy hiányzik valami.

És ez így jelenik meg, hogy folyton a halálon gondolkodsz.

2011. aug. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Dophareus válasza:
Esetleg megkísértett Eremnieth rossz szelleme. Imádkozz hozzá minél többet és mutass be áldozatokat neki. Keddenkén fokozottan tedd ezt.
2011. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Kedves kérdező!Akkor jut eszedbe főleg a halál,ha van egy hozzátartod,aki nagyon fontos volt,de eltávozott!Azt tanácsolom,hogy imádkozz Istenhez,és akkor bűneidért is megváltást nyersz,valamint a Mennybe kerülsz!Egyet értek az egyik válaszadóval,aki azt mondta,hogy válassz egy vallást!Persze te döntöd el,hogy melyik vallás foglalkoztat,de rám is hallgathatsz,és akkor a Keresztény vallást választod.
2011. aug. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Remélem ez megynugtat, mert engem a kérdésed igen.Most már tudom más is van így.Én nem félek a saját halálomtól, hanema attól félek, hogy saját szeretteim közül távozik valaki.Szinte naponta eszembe jut és lehangol pár percre, hogy mi lesz ha..meg de től hajszolja magát Istenem, csak nehogy...Félek attól, hogy csörög a telóm, és ha családtag hív, mit fog mondani.Mielőtt pszichológushoz küldenétek:) Ilyen szakmában dolgozom , párkapcsolatban élek, boldog , vidám ember vagyok...ez pár percekre villan be és sosem beszélek róla.Talán attól félek, hogy nem mondhatom el, hogy mennyire hálás vagyok és köszönöm a sok szeretet, de ezzel nem mész csak úgy oda az emberhez.De ha nemm ondom el egyszer lehet késő.Talán ez zavar és hogy , hogy dolgoznám fel a veszteséget.
2011. aug. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, Utolsó válaszoló!

Tényleg megnyugtató voltál nekem! Akár még beszélgethetnénk is erről kicsit még.. ha van kedved.. De ha nem akkor is köszönöm ez segített!! :) MInden jót Neked és a többi válaszolónak is!

2011. aug. 12. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!