Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Élet a halál után. Vélemények?

Élet a halál után. Vélemények?

Figyelt kérdés
mit gondoltok mi van a halál után. Rengeteg dolgot lehet olvasni. Gyanúsan mint nagyon hasonlóak. Kivéve az öngyilkosoknak. Nekik rossz.
2010. nov. 30. 18:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/110 anonim ***** válasza:
15%
Egy másfajta létforma, gondolom. Majd ha oda kerülünk, megtudjuk.
2010. nov. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/110 anonim válasza:
100%

én hiszek abban, hogy létezik mennyország, és oda kerül föl az ember, de a második életben is, hogy újraéledsz valamilyen élőlény formájában. De nem tudsz róla, hogy volt már előző életed. Lehet, hogy ez neked már a második, hiszen az elsőről nem tudhatsz. Olvastam olyat is, hogy valaki meghalt, de újraélesztették, és elmesélte, mit látott, pl. valami csodás helyen volt, stb.

Nem tudom, én hiszek bennük.

2010. nov. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/110 anonim ***** válasza:
94%
Én szeretnék hinni hogy van de mégse tartom valószínűnek. Egyszerűen nem tudjuk elképzelni hogy eltűnik a tudatunk, szerintem, nem akarok ezzel senkit megbántani.
2010. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/110 A kérdező kommentje:
én hiszek benne, nem olvastam még erről sokat, de szerintem a tudat nem szűnik meg.
2010. nov. 30. 18:38
 5/110 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:33 egyet értek. Én is hinnék, főleg ha már az ember elveszt egy fontos embert az életéből. Valahogy nem fogjuk fel, hogy ő már nincs sehol. Az agyunk sajna nem tudja azt felfogni, hogy mi történik velünk ha meghalunk. Nem tudja felfogni azt, hogy SEMMI. Mert ugye mindig van valami. De ha egyszer meghalunk semmi.

Pl. azt sem tudjuk felfogni, hogy végtelez a világűr... mert hát ilyen az agyunk.

2010. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/110 anonim ***** válasza:
23%
Kérem szépen, van élet a halál után, ugyanis Mozart, Lenin és Napóleon már meghaltak, mi pedig még élünk!
2010. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/110 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van.


De az nem egy utópista társadalom lesz, inkább reinkarnálódunk. Persze új testtel, tudattal.

2010. nov. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/110 anonim ***** válasza:
93%
Én elhiszem a mennyországot megg ezeket de én csak a végtelenségtől félek mert bele lehet kattani ha ebbe bele gondolunk mert én már ebbe bele gondoltam és hááát....fasza pánik rohamom volt
2010. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/110 anonim ***** válasza:
80%
"Van élet a halál előtt?"
2010. nov. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/110 anonim ***** válasza:
100%

A halálközeli élményekről sokat olvastam. Sőt, 20 éve olvastam Moody könyvét is (az alagutast). Megdöbbentettek a tapasztalások. Aztán so tudományosat is olvastam, hogy a kihúnyófélben lévő agy játéka mindez.

Akkor csak egy kérdés maradt: a műtét közben újraélesztett beteg miért tudott olyat megmondani - helyesen - amit egyébként nem láthatott?


(Nem emlékszem pontosan, de mintha a szomszéd szobában lévő dolgot látta volna a "halála alatt" vagy ilyesmi)

Ez is az agy játéka?

2010. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!