Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nem iszonyatosan félelmetes?

Nem iszonyatosan félelmetes?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy teljesen reális gondolkodású ember vagyok, ateista, nem hiszek a túlvilágban, ilyesmik, de elég félelmetes dolog történt.

Van Debrecenben egy szűk kis sikátor szerű hely, ami nappal egyáltalán nem félelmetes, mert egy ovi és egy általános suli között van, de este valami eszméletlen félelmetes. Egyik este barátommal mentünk arra, és mikor egy lámpa hatótávolságába értünk, lekapcsolódott az egyik lámpa. Na már akkor tiszta parák voltunk, mert írt a pasim erről egy kis horror sztorit előzőleg. Aztán barátnőm meglátogatott, és "bevittem" a sikátorba, miközben elmesélem ezt a sztorit, mutattam is neki, hogy nem ég a lámpa. Erre mikor mennénk tovább, kialudt a következő lámpa is!

Őszintén maj' be fostam :'D


A horror sztorit belinkelem ha érdekel valakit :D


2011. aug. 29. 13:56
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Hülyén fogalmaztam *az a lámpa
2011. aug. 29. 13:57
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Elég ijesztő lehetett, linkeld a sztorit!!!
2011. aug. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Beliel ***** válasza:
100%
Ez csak egy lámpa... illetve kettő. Gyönyörűen tükrözi, hogy mennyire figyelnek a közvilágításra. Én eddig kétszer sérültem meg ilyen miatt. Nem azért mert megtámadtak a szellemek, hanem mert akkora kátyúk vannak, hogy egy traktor is elfér benne.
2011. aug. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Érintkezés hibásak a lámpák. Sok ilyet láttam már. Egyszer az egyik akkor aludt el, mikor elmentem alatta és mikor magam mögött hagytam, megint világított. És eljátszotta kb 3 alkalommal. Szóval nyugi, vacakok a lámpák.
2011. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Semmi félelmeteset nem látok ebben a lámpás dologban. Az utcámban is tapasztaltam már ilyet párszor, és városom más részein is. Meg sem fordult a fejemben semmilyen természetfeletti jelenség, pedig kissé parás típus vagyok. Egyszerű kontakthiba lehetett, majd az e-on kicseréli az izzót és kész.
2011. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
nem, egyáltalán nem félelmetes
2011. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
van egy ismerősöm aki alatt minden ilyen lámpa kialszik,és ha elment alatta akkor újra kigyullad,na az a félelmetes,nem ez!!
2011. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
uhh ... linkeld a sztoriit :D
2011. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ez nem a Vénkertben van,
2011. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
*?
2011. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!