Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » MIért lehet ez a furcsa...

MIért lehet ez a furcsa jelenség? Vagy nem az?

Figyelt kérdés
én szkeptikus vagyok szóval nem hiszek a szellemekben de egyszer csukot ablak mellett ki nyílt tágra az ajtó nappal is és éjszakai is.akkor amikor elsőnek csinált ilyet az ajtó az nap még a wc-n az volt hogy bennt vagyok nem szoktam bezárni soha mert féllek hogy nem bírom kinyitni és mikor végeztem akkor nem bírtam ki menni mert valahogy bezárult pedig csak belülről lehet bezárni és természetesen csak én voltam egyedül a wc-ben xD na szóval volt olyan is ez is wc-és elfelejtettem lehúzni magam után és épp hogy csak kiléptem és becsuktam az ajtót de még a kezem rajta volt a kilincsen és lehúzódot kizárt hogy bárki (élő) bemennt oda.? ez ez mi lehet vagy hogy?
2011. szept. 8. 16:00
1 2
 11/11 anonim válasza:
78%
hogyne lennének szellemek....
2011. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!