Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nem hiszek a szellemekben, de...

Nem hiszek a szellemekben, de ez komoly. Szerintetek valami probléma az elektromosságal vagy szellem? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van a szobámba,egy ilyen hősugáró konnektorba kell bedugn,és fujja a meleg levegöt. Egyik éjszaka csak magátol bekapcsolt,kikapcsoltam,ekkor is megijedtem.Nem tulajdonitottam neki nagy jelentőséget.Most meg egy fél órája lekapcsoodott az ablakomon lévő izzofüzér,utána bekapcsolt ez a hősugárzó,azt lekapcsoltam rögtön,utána az izzo füzér megin bekapcsolt aztán le. Behivtam anyut és az izzofüzér kivan égve. Szerintetek ?
2010. dec. 26. 05:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Elektromos hiba.
2010. dec. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Nézesd meg villanyszerelővel a konnektort,és a hálózatot,vagy a hősugárzót,mielőtt kigyulladna a lakásotok!

Szellemek nincsenek,és főleg nem játszadoznak az árammal!

2010. dec. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Hívj ki egy villanyszerelő-szellemet! -.-
2010. dec. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Idézd meg a villanyszerelőt mielőtt még megjelenik a villanyszámlás.
2010. dec. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
39%
Ennyi tudatlan választ,úr Isten!!!Olyan dolgokra adtok választ,amiről fogalmatok sincs! Gratulálok!
2010. dec. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
Miért utolsó, te villanyszerelő vagy?
2010. dec. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

9:54

Egy ilyen ember ne vegye a szájára Isten nevét -.-

2010. dec. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
Mióta nekem is volt már,,szerencsém"szellemhez,szerintem most is erről lehet szó...Nálunk a villany kapcsolt fel-le,a tepsi a hússal magától leesett a konyhaszekrényről,a vízcsapból többször is hirtelen ömleni kezdett a víz,és így tovább.Sőt,egyszer a konyhaszekrényajtó is kinyílt,majd bezáródott-ezt pedig már nem tudtuk a huzatra fogni.Persze,azért megnézetheted szakemberrel,de én ezúttal inkább a szellemes verzióban hiszek.
2010. dec. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha az izzó annak ellenére kapcsolt be, hogy ki van égve (ergó nem működik, kedves önjelölt villanyszerelők) akkor én is a paranormális jelenségre szavazok. De így sem kell neki túl nagy feneket keríteni. Ha ki akarod lakoltatni az illetőt elég lehet pár gyertya, meg hogy fennhangon megkéred szépen, hogy távozzon. Jó esetben. Ha nem jött be, az már kellemetlenebb :) Próbálkozz.
2010. dec. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Télleg hívj egy villanyszerelőt, mielőtt kigyúladna a lakás.
2010. dec. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!