Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit tegyek ha szellemekkel...

Mit tegyek ha szellemekkel akarok találkozni?

Figyelt kérdés
Nem messze tőlünk van egy temető. Ma(02.25)mentünk a haverokkal bújócskázni. Semmi szokatlant furcsaságot nem tapasztaltunk de szerettünk volna. 8-an voltunk és aránylag hangosak voltunk. Én egy cseppet sem féltem 6 haverom egymás kezét fogva jöttek utánam és még volt az egyiknek a kistestvére. Olyan 13 éves lehet. ő sem félt. A kérdésem az lenne hogy mit tegyünk ha szellemekkel akarunk kapcsolatba kerülni? Vagy valamilyen dolgot tapasztalni velük kapcsolatban? Olvastam már péntek 13.-t hogy akkor kell menni a temetőbe pont éjfélkor... Vagy hogy üljünk kört és mondogassunk valamit. Ilyenekre gondolok. Ha tudtok ilyesmit légyszi osszátok meg velem is. Köszönöm hogy elolvastátok.

2012. febr. 26. 00:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj van egy könyvem ami csak az ezotériával foglalkozik onnan beírom neked az első mondatot az idézéssel kapcsolatban. Tessék : Szórakozásból soha se idézzünk meg egyetlen szellemlényt se!
2012. febr. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
76%
Azok a "szellemek", akikkel "kapcsolatba lehet kerülni", az ördögök. A velük való kacérkodás egyirányú út és a vége elmebaj, elátkozás és elkárhozás. Ha jót akarsz magadnak és haverjaidnak, ezeket a dolgokat a leggyorsabban felejtsd el.
2012. febr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 SlenderMan -okos- ***** válasza:
70%
Beszélj sokat a hüvelygombáról.
2012. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%

Menj a temetőbe

Mondj sok viccet, hogy szellemes legyél.

2012. febr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Az első két válaszolónak igaza van. Felejtsd el a dolgot; nem akarhatsz szándékosan ártani sem magadnak, sem a barátaidnak. Nagyon jópofának hangzik a "szellemesdi", de valójában rengeteg veszélyt rejteget. Amatőrökként szinte biztos, hogy csak bajt hoznátok vele magatokra. Fogadd meg a tanácsunkat, és ne szórakozz a szellemvilággal. Te sem szeretnéd, ha ők szórakoznának veled, nem?
2012. febr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szólj Caspernek a kis szellemnek az majd oda hívja a haverjait!XD
2012. febr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincsenek szellemek.
2012. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Fanni13 válasza:

Vannak szellemek, de én amondó vagyok, hogy nem jó velük játszadozni. és igazuk van a többieknek, SOHA, de SOHA (!!!) ne idézzetek szelllemeket!!! addig örüljetek míg nem találkoztok egyel vagy többel. Lehet, h most úgy gondolod, hogy jót szórakoznátok rajta, de ez nem úgy van, ahogyan azt képzeled. Igen sok kellemetlenséget tudnak okozni, azoknak, akik nem tudnak velük bánni!!!

Szóval NE!!!!!

2012. márc. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Halálod után megtudod hogy van e túlvilág vagy nincs.Van e szellemvilág vagy nincs.Előtte úgysem fogod tudni ezt 100%-osan biztosra tudni.Ne foglalkozz velük mert ha nincsenek ami valószínűbb akkor minek foglalkozz olyan dologgal ami nem is létezik ha meg igen akkor nem lenne kellemes dolog őket látni úgy hogy inkább ne törődj velük tényleg.
2012. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Vegyél LSD-t.
2012. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!