Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Találkozott már valaki szellem...

Találkozott már valaki szellemekkel?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 14:00
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
szellemek igenis léteznek legalábbis szerintem és kiváncsi voltam vajon valaki teremtett-e már kapcsolatot velük érezte-e már valaki a jelenlétüket ennyi nem kell hülyéskedni a kérdésen attól méh hogy veled nem törtét ilyen...
2010. jún. 17. 14:24
 2/33 anonim ***** válasza:
36%
Hála Istennek még nem!! De nem is szeretnék :S
2010. jún. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
83%
A kérdésre válaszolva: igen. Ráadásul úgy, hogy nem is hittem bennük egyáltalán. Én is az a típus voltam, aki csak mosolygot, ha ilyet hallott. Aztán történt néhány dolog (találkozás), amitől megváltozott a véleményem.
2010. jún. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
89%

Iazavan az előttemlévő írónak!

Igen éreztem már ilyet! pl: hogy elmegy mellettem és közbe nem láttam semmit. ilyen szokott lenni velem akár napota is... mióta meghalt a papám...

2010. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
28%
még senki sem találkozott szellemekkel, mert szellemek nem léteznek.
2010. jún. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
86%
Engem is erdekelne a tema.En egy valakivel almodtam,aki nagyon kedves volt a szamomra.Amikor meghalt,elegge lesujtott a hir,napokig,csak ra gondoltam.Almodtam is vele egy ejjel,meg tobsszor ereztem,mintha valaki hozza ert volna az arcomhoz.Libaboros lettem tole.Latni nem lattam,de ereztem a jelenletet.
2010. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
38%

Nem, de vannak boszorkányok, akik elűzik őket.

Ismerek is ilyen embert.

2010. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
76%
egyszer azt olvastam, hogy ha valaki meghal akkor a lelke még itt marad pár napig vagy hónapig
2010. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
73%

igen, itt marad 40-42 napig, míg az enregiája el nem fogy. Még mielőtt valaki megkérdezné, hogy honnan tudom hogy ennyi ideig, hát onnan, hogy ennyi idő után válik érzékelhetetlenné az aurájuk, azaz elfogy az energiájuk. Akik ittmaradnak, azok azért, hogy az élő emberektől ezt az energiát energialopással pótolják. Ezért vannak szellemek, akik követik az élőket. Ők a kísértetek.

És én is találkoztam velük. Pár évvel ezelőtt kettőt is láttam a szobámban éjjel, tisztán emlékszem. Ezenkívül kb. 5-6 napja, amikor hazajöttem, láttam, hogy a kocsinál áll egy kék ruhás alak. Gondoltam, biztos a mostohaapám az, hisz övé a kocsi. Elfordultam. Rájöttem, hogy nem, ö nem lehetett, hisz ő még nem ért haza. VIsszafordultam és senki nem állt ott...

2010. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
88%

Én szellemet eddig nem láttam, de aznap mikor a papám meghalt, mentem le rágyújtani késő este lefekvés előtt. Kinyitottam a szobám ajtaját és húztam volna fel a papucsom mikor a sötét nappaliban éreztem valamit. Olyan volt, mintha ott állna a papám az orrom előtt a sötétben karnyújtásnyi távolságra. Sosem volt ezelőtt ilyen érzésem. Átfutott rajtam a hideg, és erősen néztem bele a semmibe magam előtt. Egyből tudtam, hogy ő van itt. Anyu azt mondta, hogy mivel én nem voltam ott a korházban mikor meghalt eljött hozzám elbúcsúzni, mert tudta, hogy mennyire szeretem(nekem apám helyett apám volt).

Egyébként én egyáltalán nem hittem eddig az esetig a szellemekben, de mostmár biztos vagyok benne, hogy van valami.

Ja és akkor este úgy beilyedtem, hogy visszaléptem a szobába és remegve kértem meg a vőlegényem, hogy jöjjön le velem, elsem mertem mesélni neki, hogy mit éreztem mert ő nem hisz az ilyenekben.

2010. jún. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!