Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Az paranormális, ha szoktam...

Az paranormális, ha szoktam mással telepatikusan tartani a kapcsolatot, vagy az már skizofrénia?

Figyelt kérdés

2012. márc. 17. 17:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
33%
utóbbi
2012. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
29%
Ja
2012. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%
Ha az illető biztosan egy másik testtel rendelkező, valódi, másik ember, akkor érdekes lenne a kérdés. Ha nem, akkor skizofrénia.
2012. márc. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Természetesen egy hús vér emberről van szó,nem hallucinációról,csak kiváncsi voltam a válaszaitokra.Köszi.
2012. márc. 17. 20:08
 5/26 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem menj az X-Men csapat, oda mindig kell koordinátor.Marvel comics biztos készítene rólad karaktert.


Menj dilidokihoz pls.

2012. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Én feküdtem pszichiátrián és ott volt egy gyerek aki a jóistennel beszélgetett egész nap.persze hangosan ,és közbe a kérdéseit is hangosan tette fel,meg válaszolt is magának.:)
2012. márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
41%

Nézz meg pár részt az Így Jártam Anyátokkal-ból és próbálj meg rájönni, ők hogy csinálják.


Amúgymeg, még mielőtt szaladnál a pszichiátriára, keress fel egy ezotériával foglalkozó inteligens embert! Ne tenyérjóst, hanem kineziológust vagy hasonlót, és járjatok utána a "képességeiteknek". Ha igaz amit, mondasz, akkor lehet nem hülyeség amivel ők foglalkoznak 2012 témaköreként. Lehet, hogy csillaggyerek vagy:)

2012. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
47%
Nem szerintem egyáltalán nem skizofrénia én is szoktam telepatikusan tartani a kapcsolatot a barátnőmmel és ki szoktuk találni egymás gondolatait tehát szerintem ez normális.
2012. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
És szerintetek beszélhetek erről másnak,vagy ez tabu?Nem tudom,hogy bolondnak hisznek,vagy megértően bólogatnak majd.
2012. márc. 18. 18:37
 10/26 anonim válasza:
86%
Hát, ahogy a válaszokból látod, nem biztos, hogy ezt hangoztatnod kéne úton-útfélen. Foglalkozz ezzel mindenképpen egy hozzáértő segítségével! Ha valaki megérett rá, hogy megértse és ne gúnyoljon, úgyis észreveszed.
2012. márc. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!