Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogy tudnám megnézni, hogy...

Hogy tudnám megnézni, hogy van-e valami természetfeletti jelenség, a házamba?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 27. 14:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
47%
Ijessz rá. Az többnyire használ. Éjjel, ha hallod a hangokat, nyisd ki az ablakot és kezdj el üvölteni úgy, hogy az utcán is hallják. Akkor majd jön a rendőr és elintézi. Aztán meg jön a mentő, elvisz és egy darabig nyugtod lesz.
2012. ápr. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
100%
Nem hiszem, hogy magától el fog menni, azt sem hiszem, hogy szépen el lehet éldegélni egymás mellett vele. Nálunk volt valami, "szakértő" segítségével úgy érzem sikerült őt a helyére irányítani. Amíg jelen volt rémisztő dolgok történtek néha, előfordult, hogy mindannyian otthon voltunk és családunk mind a négy tagja érezte, hallotta, látta a számunkra természetellenes dolgokat. Szerintem is sátánista múltaddal kavartad meg magad körül a légkört. Ha zavar a jelenség minél hamarabb keresd meg a módját, hogy hazataláljon.
2012. ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
49%
Nos, ha természetfeletti, akkor tök mindegy mit csinálsz. Mert akkor úgy is rajta múlik mit tesz, nem tudsz vele szembe szállni. Egy dolgot tehetsz, belenyugszol, hogy van és kész. Ha bántani akarna akkor megteheti. Ha nem akkor nem fogja. Biztos idegesítő a dolog, de ha tényleg van akkor nem tehetsz ellene semmit. Ha nincs, akkor meg nincs és kész.
2012. ápr. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 AmonRae válasza:
100%

Ha tényleg van valami ilyesmi ijesztő dolog a házadban, akkor azt a félelmed és a feszült légkör gerjeszti.

Ha esetleg szokott lenni veszekedés, kiabálás, sok horrort nézel, félsz.

Amikor ezek a dolgok történnek és félsz (amit ugye nem lehet tudatosan befolyásolni), akkor az csak még effektívebb lesz.

Van rá mód esetleg, hogy műszeresen is regisztráld a jelenlétét egy okostelefonnal.

Ha android-os vagy iPhone-od van, akkor tudok tippet adni, hogy milyen alkalmazással oldható ez meg.

A lényeg, hogy a telefonba épített mágneses erőtér-érzékelő egy elég kifinomult szenzor és a megfelelő app-al használható is.

Ez ugyanazt a funkciót látja el, amit a szellemvadász csoportok is használnak, csak ez olcsóbb egy csöppöt.

Ezen kívül amire még felfigyelhetsz, az a hirtelen és határozott hőmérsékletcsökkenés. Mivel az identitás "szellem" a körülötte lévő energiából táplálkozik, így a hőenergiát is elszívja és ezért lesz hűvösebb.

Az ablakot is érdemes becsukni, hogy biztos ne legyen húzat.


Üdv.

2012. máj. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
A TV-ben vannak ezek a jósok, rontók, javítók. Szal szakemberek. Minimális díjazásért segítenek. Ha nem megy mégsem, kérhetsz beutalót a háziorvosodtól a pszichiátriára. Ott tutira segítenek. Főleg, ha megmondod, hogy sátánista voltál előző életedben.
2012. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
0%
szerintem beteg vagy,...menj el orvoshoz!!
2012. máj. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Boszika97 válasza:
50%

Szia.

Esetleg meg kéne próbálnod vele kapcsolatot teremteni és kideríteni hogy mit akar tőled.

2012. máj. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Nálunk az elöző lakásba magától felkapcsolodott a villany, meg reggelre folyt a konyhaba a csap,de csak ha elözö este nem mosogadtam..:-) félelmetes volt.a tengeri malac meg vinyogott egész éjjel amikor ott laktunk. Elneveztem a valamit RózsiKa néNinek:-) szeritem az őreg hepcias volt rendetlensegre, meg hogy állat van a laKásban:-) mindegy de mondom ha Bántani akart volna minket aKkor megtette volna. De kitudja nálad mi van.
2012. máj. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
kí hívod a szellem írtokat
2012. máj. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"mosogadtam..:-) félelmetes volt.a tengeri malac meg vinyogott egész éjjel amikor ott laktunk. Elneveztem a valamit RózsiKa néNinek:-)"

Kedves kérdező!

Hogyan tudsz egyetlen kérdésbe ennyi hibát beleírni?

2012. máj. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!