Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van egy barátnőm akinek...

Csiperkee kérdése:

Van egy barátnőm akinek mostanában halt meg a cicája és mostanában mindig maga előtt látja ha odanéz az ágyra ahol aludt ez miért van?

Figyelt kérdés
Mindig amikor hazamegy látja és nem tudjuk hogy miért és közben lát egy emberi alakot is másik időpontban és a macska mindig felbukkan ott?????aztán eltűnik nagyon ijesztő ha tudtok segíteni kérlek titeket!!!
2012. jún. 13. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nos.Biztos,hogy annyira hiányzik neki a macsek,hogy már odaképzeli mindenhova.Nekem is volt egy kutyám,meghalt.Mindenhol őt láttam.Egy idő után el fog neki múlni,ne aggódjatok!!
2012. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ismerős... nekem is amikor elvszett a cicám ( fekete volt ) mindenhol őt láttam. Egy fekete zoknikupacot megláttam hirtelen azt hittem ő az. Ha látok, hallok valamit kint állandóan csak kiabálok: Hé, nézd ott van a cicánk!!

Az ember sok mindent elhisz, lát, hall, vagy bemesél magának ha hiányzik valami, ha fél, ha izgul... majd lassan megnyugszik... ne izgulj! :)

2012. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kameko-san ***** válasza:
amikor az én cicám tűnt el(azóta sincs meg :S) én is mindenhova odaképzeltem, ha a kutyánk elfutott az ablak alatt,mindig azt hitem,hogy visszajött a cica.majd elmúlik.
2012. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Akkor szellemet lát a macska szellemét de komolyan lehet hogy látja !!
2012. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 eszta41 válasza:

Ez teljesen normális. Nekem novemberben tűnt el a macskám. A mai napig hazavárom. És én is sokszor "látom". Sőt, még azt is hallom, hogy nyávog, be akar jönni.

Pedig kaptam helyette ugyanolyan macskát.(sziámi) Én mégis azt várom. Ezért látom és ezért hallom.

2012. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!