Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Segítség! Azt hiszem megszállt...

Segítség! Azt hiszem megszálltak a szellemek! Létezik ilyen? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Nem vicc! Pár hete... vagy inkább egy hónapja költöztem egy új házba. Minden jó, de a volt tulaj fia mondta h az apja itt hallt meg a házban, csak h figyelmeztessen. Én csak nagyban tettem rá? Szellemek? Á! Aztán néha sétálok a lakásban, és valami hideg szellő megcsap... vagy már horrorfilmbe illő hogy egyszer csak úgy felkapcsolódott a lámpa. "Viszonylag" elég boldog életem van, jól érzem magam, de amióta ideköltöztem nyomaszt engem minden! Pedig ugyanúgy találkozok haverokkal, tetszik a ház is... Sokszor gondoltam arra hogy öngyilkos leszek... csak úgy... Már semmi nem tetszik, csak ülök a szobában fapofával és csak olvasok, vagy mást csinálok. Nem beszéltem már egy ideje senkivel, legfeljebb a munkatársaimmal, de velük is csak a munkáról... Szerintetek tényleg megszállhatott engem valami??

2012. jún. 14. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A szellemek nem tudnak beléd költözni, megszállni. Kívülről tudnak befolyásolni. Füstölj zsályával vagy fekete ürömmel a házban. Jól füstöld át a házat. Ha nem múlnak el a jelenségek, akkor nem külső hanem belső probléma áll fenn, és akkor nem szellemekkel van problémád hanem a pszichéddel.
2012. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt kipróbálom, köszönöm! :)
2012. jún. 14. 14:11
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem olvasd végig ezt a bejegyzést, nagyon tanulságos:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..


A tüneteid pedig inkább szorongásra, depresszióra utalnak. Családdal/párkapocsolatoddal, életeddel, munkáddal amúgy minden rendben lenne, elégedett vagy? Nem vagy stressznek kitéve munkahelyen stb? Nem vagy "hajáhászott"?

2012. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 yossarian44 ***** válasza:
Ha kamasz vagy, akkor szinte biztos, hogy az előzőnek van igaza.
2012. jún. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is a tértisztítást javaslom. nem tudom pontosan hogy lehet eldönteni hogy jelen van-e egy szellem vagy nem, és hogy rád van e kapcsolódva vagy csak ott van körülötted.

Egy ismerősöm pálcával próbálta kitesztelni, vag y ingával.

2012. jún. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Semmi nem bánthat, csak az elméd. Szellem nem bánthat csak ha félsz is, de ne félj. Az természetes hogy az embereket 'kóstolgatják', pont úgy amikor egy kutya el kezd szagolgatni. Beszélj profival, de odáig ne juss el hogy rituálékat hajtasz végre vagy átrendezed a lakást...nézd levegőnek :)
2012. jún. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Először is csukd be az ablakokat, akkor nem lesz huzat a lakásban. Aztán cseréld ki a lámpát vagy nézesd meg a vezetékeket, hogy nincs-e bennük valami hiba. Végül pedig járj emberek közé, szerezz egy hobbit és legyél többet a barátaiddal vagy ha nincsenek szerezz párat.
2012. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérj meg egy papot, hogy tartson házszentelést!
2012. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Halgass a 13.09. esre. A legegyszerűbb módja a megnyugvásnak az lenne ha tudomásul vennéd, hogy nincsenek szellemek. Persze ez nehéz, főleg annak aki hinni akar a létezésükben:-) Próbálj meg értelmes emberekkel erről beszélni, hidd el a szellemek csak kitalált képzeletszülemények. Utána a jelenségek valódi magyarázatát érdemes megkeresni, hogy megnyugodj teljesen. Feleslegesen ne riogasd magad olyan dolgokkal,,lényekkel" amik nincsnek is. Úgyis elég dolog van a világon ami szorongást keltő és valódi:-)
2012. jún. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A volt tulaj apjának szelleme valami miatt itt ragadt. Vissza kellene küldeni. Vannak olyanok, akik ezt tudják hogy kell. Egyik rokonom szellemgyógyász tanfolyamra jár, ő mondta.
2012. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!