Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Segítene valaki?

Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Vannak látomásaim olykor megálmodom azt ami a jövőben erős hatással van rám de sajnos mindig csak előtte ismerem fel így magára az esményre már nincs túl sok befolyásom.De nevezzük ezt deja vu-nek.És nem régen volt több olyan álmom ahol egy alak több elég förtelmes helyre is elkalauzolt.Oké erre is lehet mondani hogy csak álmodtam.De miért van az hogy ha szeretnék valamit pl egy fülhallgatót a amihez kell 2000ft és láss csodát mit találok az utcán aznap amikor lebeszélem a sráccal az üzletet 2000ft oké nevezzük mázlinak de több ilyen is volt mindegy szerencsés vagyok .Na de miért van az hogy egy teljes éve nem alszom ki magam ,mert fojton olyanok az álmaim amiben nem a legkedvesebb dolgok történnek régi rossz emlékek olyan alakokkal akiket nem is ismerek olyan helyek amik még csak meg sem közelítik az általam látottakat. Már próbáltam idézéssel hogy megtudjam ki akar tőlem valamit de nem volt semmi amúgy engem nem zavar mert érdekes amiket látok de jobbat is el tudnék képzelni. Na mindegy a lényeg hogy úgy érzem valaki mindig motszkál körülöttem és ez a motoszkálás jelképes.
2012. jún. 15. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Idézéssel maximum tetézni tudod a problémáidat, megoldani nem. Az intuícióra nincs orvosság, maximum ha elkezded tagadni a létezését, és valóban beleéled magad.
2012. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Több összetevős.

1. Szerencse.

2. Ráfogod az épp bejött dolgokra.

3. Azért nem alszod ki magad, mert badarságokat álmodsz.

2012. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

www.nagyfigyelmeztetes.com


nézd meg itt megtalálod a választ...

2012. jún. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
anyám is megálmodta a testvérem, és az én születésemet is
2012. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is álmodtam már meg dolgokat, igaz még középsulis koromban. Elég ijesztő volt mikor egyszer azt álmodtam hogy becsapott hozzánk a villám, pont az én szobám felől. Aznap este lett is egy szép nagy zivatar, és annyi szerencsém volt, hogy a szomszéd melléképületének a tetejébe ment a java ami ugyan olyan magasságban van mint a szobám. Persze mi is kaptunk belőle, a konyha ablak párkányán még most is ott van a villámcsapás nyoma((a konyha a szobám alatt van)), és a kéményen ((az a szobám mellett jön be a házba)) is ahol valószínűleg távozott.


Aznap éjjel mikor a nagyapám szívrohamot kapott azt álmodtam, hogy valami csuklyás alakkal beszélget, akinél egy kard van. Valamiért mikor át akartam fordulni a másik oldalamra nem tudtam, mintha valami vagy valaki visszatartott volna.


Mostanában már nem igazán fordulnak elő ilyen dolgok.. sőt szinte egyáltalán nem. Vagy csak én nem figyelek elég jól.


Próbálj meg valami nyugtató teát inni mielőtt lefekszel aludni, hátha az segít.

2012. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!