Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellemek MIÉRT NEM HAGYNAK?...

Szellemek MIÉRT NEM HAGYNAK? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
meg vagyok győződve arról hogy szellem vagy szellemek vannak nálunk. például egy energiaitalos doboz átrepült a szobán neki a falnak, a füzetem elkezdett lebegni majd leesett.. és sok furcsa dolog. eltelt azóta 2 év így, lassan kezdem megszokni, már nem félek hanem zavar. szóval mit kéne tennem hogy ne zavarjanak? hülyeségekkel kíméljetek légyszi.
2012. júl. 9. 21:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
12%
Szia csak mondom erre szinte csak Trollkodások fognak érkezni. De valószínűleg semmi komoly ok csak beképzeled vagy valami ilyesmi ........... De a Katolikus egyház végez ördögűzést ha már ilyen komoly akkot el lehet menni egy paphoz is
2012. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 KMJ ***** válasza:
40%
Hát én megpróbálnék szentekhez, angyalodhoz, Istenhez imádkozni tiszta szívből, hangos szavakkal, kifüstölheted a szobádat is füstölővel, vagy koncentrációs akarattal megtisztíthatod. És a helyedben még hanyagolnám az energiaitalokat.
2012. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
azok már régiek csak ritkán ittam :D
2012. júl. 9. 21:47
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Egy ismerősöm is mesélt ilyeneket és neki azt tanácsolták, hogy gyertyázzon meg füstölőzzön sokat. El is tűntek a szellemek.
2012. júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
15%

Gyújts minden sarokban gyertyát, középre helyezz tömjén füstölőt. De maradj otthon, a gyertyák égejek végig (teamécses pl 4 óra), felügyeld.

Amúgy pedig kommunikálni akarnak, engedd meg, általában fontos dolgokat közölnek.

2012. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
23%
azok lehet hogy poltergeist-ek. próbált már ilyen repülő tárgy megtámadni?
2012. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
én simán levideóznám, sokat lehetne vele keresni.
2012. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ejha, nagyon elfáradhatnak fizikailag azok a szellemek, ha energiaital kell nekik :LOL
2012. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Gyáva Oroszlán, esetleg tudsz olyan helyet ahol adnak el tömjént, és nem ölnek le a tekintetükkel ha esetleg kérni merészelnéd? Én csak olyan helyet ismerek, ahol már egy pár oltárgyertyáért és egy benedekmedálért nagyon gondolkodtak hogy nem szolgálnak ki. Sajnos a fiatal emberekből nem nézik ki hogy tisztes dologra kell nekik. Mondjuk nem vagyok vallásos, és tényleg nem templomba kellettek a gyertyák, de attól még jobb érzés olyan helyen vásárolni, ahol szívesen látják a vevőt.
2012. júl. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 KMJ ***** válasza:
56%
Rendelj ebayon szellem eltávolító készletet.
2012. júl. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!