Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kislányom mit láthatott?

Kislányom mit láthatott?

Figyelt kérdés

Tegnap este 4 éves kislányom /aki nem néz nem neki való filmet, mesét/ felébredt és sikítva sírt és apja magához ölelte de ö csak kiabálta anya anya, oda mentem hozzá átöleltem, nyugtatgattam, remegett mint a kocsonya. Megkérdeztem mi a baj? azt mondta anya téged akarnak azt akarják menj haza. Kérdeztem kik? azt mondta a szellemek, ilyenkor megkérdeztem hol vannak és azt mondta mögöttem.

Ekkor mondtam neki, hogy megkérjük szépen hogy menjen el. Valóban kértem szépen a "szellemet", hogy menjen el. Kérdeztem látod még és ekkor már teljesen megnyugodva mondta ,hogy nem elmentek már, és egyből vissza is aludt.

Reggel kérdeztem és nem emlékezet semmire.

Nem ez volt az első eset, hogy éjszaka felébred és sikítva sír és fél de eddig amikor kérdeztem mi a baj mindig csak halandzsázott/ mindig mosolyogtunk szerencsétlen gyereken a férjemmel vajon milyen nyelven beszélhet/.

Egy másik eset kb 2 éves volt/ ekkor még nem nézet még mesét sem a tv-ben/ amikor egy fekete kalapos bácsit látott az ablakban akitől félt, azt is hasonló kép elküldtem mind tegnap este, azóta se látta a fekete kalapos bácsit.

Szelemet láthatót valójában?

Vagy félálomba lehetett?

Valakinek hasonló tapasztalata???

Köszönöm!!


2012. aug. 1. 17:41
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
# 26 Köszönöm a válaszod!
2012. aug. 2. 14:15
 32/39 anonim válasza:
39%
Gintamát nem adnak minimaxon, de még animaxon se ^^ És nem fos valami attól, mert neked nem tetszik (úgy ahogy te se tűröd el, hogy becsméreljék a véleményed, én is ezt kérem)
2012. aug. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

# 32

Ne haragudj még véletlenül sem akartalak megsérteni!!!!!

Nem gondoltam hogy azzal hogy leírom egy "'meséről" a véleményem azzal a lelkedbe taposok!

Elnézést kérek ezért, bár nem téged "bántottalak"!

Szép napot!

2012. aug. 3. 07:03
 34/39 anonim ***** válasza:

,,A gyerekek valóban érzékelnek más energiákat is, olyanokat amiket a felnőttek azért nem, mert nem hisznek benne! "


Ne már!! Megint a fő érv,hogy csak az láthatja aki hisz benne:-)))

Vicc!!!!Aki valamiben nagyon AKAR hinni az látni is fogja, de nem azért mert létezik , hanem mert önmagát győzködi és fantáziál. így működik a hipnózis, ebből él a hit, erre épít a reklámipar és a politikai pszichológia is.

2012. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Ja!! És utóbbiból táplálkozik az ezoterikus ipar is:-)))
2012. aug. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2012. aug. 6. 19:21
 37/39 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltok hogy az a kalapos ember a hupikék törpikéből valaki mert azt montad azt is nézi a vért meg mondjuk hallota valakitől oviban/bölcsiben látott plakátot valahol vagy elcsipett egy kósza reklámot a tv-n és mivel kicsi így mély nyomot hagyva benne beképzelte ezeket a dolgokat tudni illik a kis gyerekeknek nagy a fantáziáuk én pl.: 4-5 éves koromban mindig ugy keltem fel hogy át szaladtam anyukámék szobojába és ott aludtam visszagondolva vicces de kis koromban ilyesztő volt és volt hogy ezt félálomba tettem és akkor a nagyapám arcát láttam a szemem előtt és így vissza gondolva tudom hogy csak képzelődtem:)
2012. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
nincs erőm végigolvasni a sok baromságot, amit hozzá nem értők írnak neked válaszul. a kérdésed alapján csak kiváncsi vagy, vagy pedig tényleg gondot okoz ez neked? A kislánynak higgyél, nem állít valótlant. De még mindig 2 lehetőség állhat fennt. egyik az itt és mostban látogatják szellem(ek), vagy előző életeiteket látja. Távban nem tudok többet segíteni. Ha szellem el kell engedni, mert nagy problémát okozhat a fejlődésében. Egyre kérlek: vedd komolyan őt. Ha további segítség kell, velem beszélj, ja és csak privátban. idézz innen hogy képben legyek.
2012. aug. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Nem kell semmitől félni kérdező, mert nem téblábolnak a holt szellemek még akkor se ha manapság sok hazug ezt meséli.


minden holt lélek az első percekben eltávozik, esetlen elköszön egy pillanatig tartó érintéssel a szeretteitől de semmi több--


A másik a lélek nem látható! Bármit látott a kisfiad az hidd el a felébredés utáni agyműködés kivetülése valami álom töredéknek. Az én kis unokám is hasonló 12 éves múlt, de ha intenzív álma volt azt előfordul hogy kivetíti az agy a szembe mintha látná a valóságként látja.

Amikor álmodunk akkor elevenen működik az agy képi memóriája azt át meg át futja a gondolati energia (a lélek) és szép történeteket kreál a képeket kivetíti a becsukott szemhéjunkra s ezért látjuk mint egy filmet amikor alszunk ez ha erős érzelmi töltésű kinyitjuk a szemünket és folytatódhat mintha a valóságban látnánk-- hasonló egy betegséghez-- de nem az csak az intenzív álom kivetülése!Ha többet szeretnél tudni keresd meg ezt a két blogot.


[link]

4.f.Miért akarunk hinni, vagy szükséges-e hinni egy láthatatlan Létben?

19. f. A két csodálatos lelkünk.

[link]

60.f. Szeretet, szerelem, barátság, és elmúlás...

69.f.Gyógyulni a Lelkünk segítségével.

92.f.Komolyan érdekel az igazság?

Alapból ne félj ilyen marhaságoktól--ezek csak kitalációk amit manapság rázúdítanak az emberek elméjére!

2013. jan. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!