Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellem történetekre vagyok...

Lilith1994 kérdése:

Szellem történetekre vagyok kíváncsi?

Figyelt kérdés
Aki látott már szellemet az meséljen történeteket.

2012. júl. 13. 17:20
 1/10 anonim válasza:
Azthiszem 12 éves voltam,amikor a barátommal mindig kimentünk egy régi temetőbe a falu végér.A sínek és egy erdő mellett van a temető. Kicsit ijesztő hely. És találtunk ott egy sírt, egy kisbabáét. És az egyik szomszéd sírról leszedtük az egyik virágot és áttettük a baba sírjára. (Stabilan ált a virág,vázában és szélcsend volt). És egyszer csak leesett..ez így nemhangzik ijesztően, de mi akkor halálfélelemmel futottunk haza.. :ss nemtom miért csináltuk..
2012. júl. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. ijesztő lehetett.
2012. júl. 13. 20:09
 3/10 Dxeno ***** válasza:
100%
Ismerősöm a halott nagyanja házában aludt. A Tv állandóan bekapcsolt magától,pedig zsír új volt. Ő meg hiába kapcsolta ki úgy,hogy nem távirányítóval,hanem manuálisan. bekapcsolt magától. <-- Ideáig ijesztő. Mert után egy kör anyázás után kihúzta a TV-t a konnektorból,és megszivatta a szellemet.
2012. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
A barátnőm kis korában mindig látót szellemeket eddig semelyik sem mozgót de más nap amikor megismerkedett velem egy szelemet látott az én arcommal és mutogatja hogy gyere (a kezével) aztán nagy nehezen el küldte ekkor át szaladt anyukája szobájába de az ajtót nem teljesen csukta be így egy kicsi résen látta mi történik a szelem nézet rá aztán hirtelen az ágyára vetette magát és el tűnt ez még 6 évesen történt vele azóta nem lát szellemeket de egészen 6éves koráig látót. és ez igaz legalábbis ha igazat mondót de ő általában nem hazudik. :) ja és más nap én mondtam neki hogy ez egy rövidebb út hazáig és velem jött aztán úgy el tévedtünk nem volt tér erő nem tudtunk telefonálni aztán este fele valahogy ki találtunk az erdőből az autó fényei miatt :D ha nem jön velem akkor nem keveredünk el azt feltételeztük hogy ezt a szellem aki volt nála el akarta neki mondani :D
2012. júl. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 zusomJe ***** válasza:
58%
utolsó 2 sort olvastam a hozzászólásodból, utána feladtam. szerintem direkt sem tudnék ennyire rosszul írni. kegyetlen...
2012. júl. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolsó ezt most kinek szántad?
2012. júl. 26. 22:46
 7/10 zusomJe ***** válasza:

szerinted? még meg is címeztem...

az "utolsónak"

2012. júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Igaz sztori!

1. Egy ismerősöm mesélte, hogy a bátyjával mentek az utcán és lépteket hallottak a hátuk mögött. Megfordultak, semmi. így ment ez hazáig. Aznap éjszaka közepén arra ébedt, hogy mintha végig símitották volna a testét.

2. Ugyan ez az ismerős. Egyik este a feleségével fürdött. Van egy(akkor) 2 éves kislányuk. Volt egy zenélő játék telefonja. Fürdés közben hallják, hogy szól. Ki megy a pali, hogy megnézze, azt hitték ráfeküdt a lányuk. A telefon a kiságyon kívül volt, a padló. A lány pedig a kiságyban feküdt. Kikapcsolta. Visszament a feleségéhez. Megint szól. A pali megint kimegy. Kiveszi az elemet. Lerakja és visszamegy. és megint szólni kezd ELEM NÉLKÜL!!

Több, mint hátborzongató!!

2012. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2012. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
zusomje azért nem tudok jól irni magyarul mert ausztriába járok suliba és magyarul csak beszélni tudok meg olvasni.
2012. aug. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!