Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez alvásparalízis volt?

Ez alvásparalízis volt?

Figyelt kérdés
Még néhány hónappal ezelőtt volt ez, amikor készültem aludni. Befeküdtem az ágyba, elfordultam a fal fele, és egy kevés alvás után felébredtem. És egyszer csak olyan érzésem volt, mintha egy fekete lyukba hajítottak volna ágyastól, és erősen lebegő érzés tört rám. Eközben mozogni akartam, de sehogy nem akart összejönni, mintha kezem és lábam is össze lett volna kötve. Észleltem mi történik a külvilágba, de mozogni és megszólalni nem tudtam. Ez az volt?

2012. aug. 14. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vagy az vagy csak álmodtad.
2012. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagyon furcsa érzés volt, és nem hiszem, h álmodtam. De máskor is volt már ilyen érzésem.
2012. aug. 14. 17:17
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja, és kihagytam, hogy eközben félelem érzése lett úrrá rajtam.
2012. aug. 14. 17:19
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen az volt. Vagy beszippantott az asztrális tér kloákája.
2012. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát.. ez akkor tényleg elég fos érzés
2012. aug. 14. 17:37
 6/14 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján szerintem az volt. Velem is 2x előfordult, azóta rettegek nehogy még 1x.... marha szar érzés.
2012. aug. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha megszokod akkor nem vészes :) Söt... paralízisböl könnyen tudatos álmot is lehet indítani.
2012. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen, az volt. Kellemetlen, ugye? :)

Velem már sokszor előfordult, régebben nagyon megijedtem, de ma már fel sem veszem, csak várok, hogy elmúljon. Legtöbbször nyitva van a szemem és látok is, csak nem tudok mozogni, és gigantikus erőfeszítéssel tudok csak alig hallhatóan suttogni-nyöszörögni valamit. 1-2 perc alatt elmúlik. Lényeg, hogy ne parázz, próbálj meg visszaaludni, vagy csak simán élvezd ezt a ritka állapotot, mint valami érdekességet :)

2012. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Elözö: Paralízis közben még nyöszörögni se lehetsz képes. Valószínüleg csak hallucinálod a nyöszörgést is :)
2012. aug. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is mindig úgy érzem mintha nyöszörögnék közben a nagy erőlködésben, hogy beszélni tudjak. Akkor azt én is haluztam? De most komolyan kérdezem....
2012. aug. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!