Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi volt ez? Talán alvásparalízis?

Mi volt ez? Talán alvásparalízis?

Figyelt kérdés

Tegnap este azt álmodtam,hogy nyitva felejtettük az ajtót és valaki bejött és megakart minket gyilkolni az éjjel kellős közepén.A konyhában hallottam a zajokat,hogy éppen húzza ki a kést és hallottam a léptei zaját,ahogy közeledett a hálószoba felé.Elkezdtem kapálózni,ütöttem,vertem a páromat álmomban és ordibáltam,hogy keljen fel,de ő nem reagált semmit.

Hirtelen felébredtem,kinyitottam a szemem.

Ugyanúgy esett az eső,éjszaka volt.A párom teljesen olyan testhelyzetbe feküdt mellettem,mint ahogy "álmomban",én háton feküdtem,pont ugyanúgy,mielőtt meghallottam volna a zajt a konyhában.

Olyan élethűnek tűnt az egész,nem bírtam vissza aludni egész este.Mintha kiléptem volna a saját testemből és úgy próbáltam volna felébreszteni a páromat,csak ő nem reagált sehogy.

Másnap kiderült,hogy tényleg nyitva felejtettük az ajtót.


2011. júl. 25. 13:39
 1/3 Killgun ***** válasza:
Te írtad,hogy álmodtad...a paralízis az,mikor elkezdesz haluzni,nem tudsz mozogni...
2011. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább valami módosult tudatállapot, testen kívüli érzékelés lehetett.

Miközben álmodunk, akkor is vesszük a külvilágból a különféle információkat.Néha sokkal érzékenyebben, mint ébrenlét közben.Azt észre vehetted tudat alatt még lefekvés előtt, hogy az ajtó nyitva maradt ,így a betörő, amit a tapasztalatodban érzékeltél, a félelmed megtestesülése lehetett.

2011. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A valóság összemosódott az álommal, félálomban lehettél, ezért voltak az álmodban valós elemek.
2011. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!