Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez alvásparalízis volt?

Ez alvásparalízis volt?

Figyelt kérdés
Még néhány hónappal ezelőtt volt ez, amikor készültem aludni. Befeküdtem az ágyba, elfordultam a fal fele, és egy kevés alvás után felébredtem. És egyszer csak olyan érzésem volt, mintha egy fekete lyukba hajítottak volna ágyastól, és erősen lebegő érzés tört rám. Eközben mozogni akartam, de sehogy nem akart összejönni, mintha kezem és lábam is össze lett volna kötve. Észleltem mi történik a külvilágba, de mozogni és megszólalni nem tudtam. Ez az volt?

2012. aug. 14. 17:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen. Paralízis közben gyakori a hallucináció, ami lehet képi, hangi, érzékelési vagy akár ezek keveréke :)


Csak a szemedet tudod mozgatni paralízis közben, ezért elég nehéz lenne kiadni bármilyen hangokat.

2012. aug. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát én a szemem se nagyon tudtam mozgatni.
2012. aug. 15. 19:06
 13/14 anonim ***** válasza:
Mert nem is próbáltad szerintem.
2012. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mindegy, ígyis-úgyis rossz volt.
2012. aug. 16. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!