Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehetséges ez szerintetek?

Lehetséges ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy én érzem a szellemek vagy más hasonlo dolgok jelenlétét? A házunkba ha egyedül vagyok vagy nem de leginkabb egyedül érzek egyfajta jelenlétet... Nem csak kitalalom. Pl.volt olyan hogy lépéseket hallottam holott egyedül voltam. Vagy este mikor aludnék reccsenest hallok a szobam padlojan. Gyorsan megfordulok hátha elmulik de nem. Akkor ugyerzem valaki mögöttem van es erzwm a jelenlétét es mintha szellő lenne a szobaba. Nagyon félek már... Volt mikor alakot is lattam. Nem faradsagtol van..és idegesse vagyok. Elore koszi a valaszokat.
2012. aug. 14. 22:43
1 2
 1/20 anonim válasza:
35%

Nem leszólásként, nem szokásom rosszindulatúskodni, ez az első eset, de ilyenkor azért kiderül, mennyi tudatlan nő vállal gyermeket!!!:) ennyire ne legyen tisztában valaki a fogantatás folyamatával, hogy mi milyen sorrendben történik és az mennyi időt vesz igénybe míg egyáltalán eljut a jó helyre, majd míg összecsatlakozik veled :)Ma "terhes lettél" (ami amúgy nem így működik, mindegy...) és már hat is rá a gyógyszer :D jajjjjjj ...amúgy sem történne semmi ha egyzser véletlenül bevennél egy fájdalomcsillapítót...

Jó olvasgatást, tanulást még a terhességed bekövetkezte előtt.

2012. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Előző ?XDDD Kicsit elnézted XD
2012. aug. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Az első válaszoló jól megmondta...xDDDDDD
2012. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

Én is szoktam ilyesmit érezni, leginkább azt, hogy van mögöttem valaki. Nagyon rossz. :S

Első: feldobtad a napom x'D

2012. aug. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Első válaszolonak csak annyit szeretnék mondani hogy élő példa vagy az abortuszra...én komolyan feltettem egy kérdést te meg itt pofázol ?? A jo ....édesanyád a terhes...az...... Egyaz hogy 14 évesvagyok és ki vállal gyereket?? Pföj ásd el magad....
2012. aug. 14. 23:21
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell idegeskedni kérdező..szerintem csak eltévesztette...én is vagyok valamikor olyan hülye,hogy rossz helyre irok...

De am tényleg jobb lett tőlle a napom...XDDDD

2012. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi kérdező, látszik, hogy nem ide akarta írni, semmi köze a kérdésedhez :D Amúgy a kérdésedre a válasz: képzelődsz.
2012. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%
"De am tényleg jobb lett tőlle a napom...XDDDD" Az a fél óra ami maradt belőle ?XD
2012. aug. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
23:24 Az is jobb mint a semmi..xDDD
2012. aug. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem le kéne állnod a szintetikus szerekkel...
2012. aug. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!