Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan lehet odaadni a lelked...

Hogyan lehet odaadni a lelked az ördögnek?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy ez létezik egyáltalán?És ha igen mi értelme?Hogyan lehet megtenni?

Kérlek hogy kizárólag értelmes válaszokat írjatok.

Előre is köszönöm.



2012. aug. 21. 08:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A lelked felbecsülhetetlen, soha ne add a gonosznak, inkább küzdj ellene! Isten veled van, még akkor is ha te azt éppen úgy érzed hogy nincs is. De! Igen! Ő akkor is ott van, melletted áll és segít neked! Ő nem kéri cserébe a lelked, ő meghallgat és válasza nem szóbeli, sem gondolatbeli, hanem maga a tettek! Legyen hited és reményed, higgy a teremtőben! Ne tévesszenek meg a negatív véleménnyel rendelkezők, ha hiszel istenben, és fohászkodsz hozzá, ő segíteni fog! Remélem senki nem akarja eladni a lelkét és a végtelenségig kínok közt szenvedni a pokolban!!! A lelkünk mi magunk vagyunk, ha azt odaadod a gonosznak, magadat adott oda! NE TEDD!!! Minden rosszat a jó követi! És isten veled van a legrosszabbkor is, meg vigasztal, és segít!! NE ADD EL A LELKED SOHA AZ ÖRDÖGNEK!!!
2018. febr. 11. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Isti123& válasza:

Igazából hinned kell , és magadtól rájössz érezni fogod , hogy kell , én is éreztem de nem tetem mert borzasztó félelem volt , 13 éves lehettem

Mikor hivogatam , és kértem valamit , de amikor megtörtént volna hogy eladom a lelkem akkor befejeztem mert rémisztő volt felfoghatatlan , ha kíváncsi vagy hogy lehet , vagy en hogy tettem kérlek írj vissza és leírom ha érdekel , és ehez nem kell semmi hülyeség se könyv se gyertya se se mi , csak hitt és kérd

2019. máj. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!