Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit kezdjek ezzel a képességem...

Mit kezdjek ezzel a képességemmel?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy vannak megérzéseim. Elöre tudom, hogy bizonyos dolgok mikor fognak megtörténni. Kérdezhettek nyugodtan bármit, én 14 napra elöre megtudok mondani elkövetkezö eseményeket.

2012. aug. 30. 19:18
 71/94 A kérdező kommentje:
ma 14:10: Na tünés! Én tudom a dolgom, de te csak kezdö vagy!
2012. szept. 15. 18:37
 72/94 anonim ***** válasza:
ha tényleg a jövőbe látnál, akkor nem itt reklámoznád magad ;)
2012. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/94 Colonel Simi ***** válasza:
Mennyél te, te még ezeknek a szegény kommentálóknak se tudod megjósolni a jövőjét, amúgy én nem akarok élni ezzel a képességemmel nem nagyon sok haszna van szerintem, szóval ne kezdőzz meg padawanozz meg mesterezzél mindenkit!
2012. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/94 anonim ***** válasza:
"én nem akarok élni ezzel a képességemmel" Vicces vagy :D
2012. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/94 anonim válasza:
hagy kérdezzek már énis hátha igazad lesz, összejövök e a pasival, aki a kutyaházamat csinálta és a héten eljön hozzánk?:D kösz, amúgy mit kezdj vele? gazdagodj meg belőle nagyon egyszerű
2012. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/94 anonim ***** válasza:
100%

Amanda!

Nagy játékos vagy! Fogadd őszinte gratulációm! Ilyen jókat esküszöm, életemben nem röhögtem. És, hogy egy kérdés még a harmadik héten is téma legyen. Már a nyolcadik oldalnál járunk. Minden elismerésem!

Te olyan hitelesen játszod a komplett idiótát, hogy a valódi idióták halomra veszik komolyan a produkciódat.

Bezzeg a fejeid számáról szóló megállapításomat kicenzúrázták innen. Pedig nem bántani akartalak, csak a többieknek jelezni - meglehet indirekt módon - hogy nem Te vagy a hülye, csak megjátszod.

Bocs, ha esetleg nem voltam egyértelmű! Mégegyszer grat.!

2012. szept. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/94 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit off, de a loús kérdés pár nap alatt már 17 oldalnál járt :D
2012. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/94 anonim ***** válasza:

#77!

Lehet, hogy valamiről lemaradtam, de csak alig több mint két hete léptem be először erre az oldalra. A louvakról, mint veccőparipáról azóta csak halvány foszlányokban hallottam.

Ha jól emlékszem, valami olyat, hogy vau, vau, nyihaha.

2012. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/94 anonim ***** válasza:
Lemaradtál az év kérdéséről :D
2012. szept. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/94 anonim ***** válasza:

Úgy van pajtás, de majd bepótolom. Elvégre louvak nélkül nem élet az élet! Ha ilyen reklámot csinálnak itt neki, komolyan megfontolom, hogy nyitok egy louvardát.

Akciósan fogom árulni a louvakat, meg a sárkány ellen sárkányfüvet, akarom mondani a nyírfa-veccőt. Már majdnem összekevertem a kettőt. Van ez így, ha nem figyelek, vagy egy kicsit több bájitalt iszok a kelleténél. Hukk!

2012. szept. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!