Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit kezdjek ezzel a képességem...

Mit kezdjek ezzel a képességemmel?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy vannak megérzéseim. Elöre tudom, hogy bizonyos dolgok mikor fognak megtörténni. Kérdezhettek nyugodtan bármit, én 14 napra elöre megtudok mondani elkövetkezö eseményeket.

2012. aug. 30. 19:18
 81/94 anonim válasza:
figyelj látszik, hogy nem régóta vagy itt. Én is feltettem a kérdésem, viszont aligha hiszem el. De az olyanokat sem bírom, aki mindenre rávágja, hogy kamuuuu, mert annyira korlátolt, hogy amiről ő nem tud, az nem is létezik. Mindennek kell adni egy esélyt, az meg, hogy már két hete érkeznek a komik, csak annyit jelent, hogy az embereket mindig is foglalkoztatja a természetfeletti, akár igaz, akár nem. Mondjuk itt a többség inkább csak azért írt, hogy bebizonyítsa, hogy fals a kérdés. És akkor mi van? volt már itt ennél cifrább kérdés is, ami viszont komoly volt, pl teszkóba vihetem e a lányt randevúra? :D és ehhez hasonlók
2012. szept. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/94 A kérdező kommentje:

Alex J, köszönöm az elismerést ;D


A loús kérdést pedig tényleg kár, hogy nem láttad. Az utóbbi hónapokban azon röhögtem a legjobbat :D

A moderátorok kitörölték a GYIK történelem egy fontos részét....

2012. szept. 17. 19:39
 83/94 anonim ***** válasza:

Szia Amanda!

Erre nem számítottam. Tényleg bocs, ha kezdetben éppen pont itt elkezdtelek szivatni, akár kimoderálva is. (Igaz, még most sem értem, hogy működik itt a Cenz-Ura, mert sokszor a legmagasabb röptű gondolataim is széles ívben röpülnek innen! Csakúgy, mintha szárnyuk volna. Pedig van is nekik szárnyuk. De már megszoktam.) Igazában a szerelem meg a tudományok kategórában akartam véleményeket cserélni ezen a fórumon. Véletlenül betévedtem ide az ezotériába, aztán a harmadik hét közepén itt vagyok a 14. helyen a ranglistán. Ez engem is nagyon meglepett! A tudományokban meg éppenhogy beférek az első oldalra. (A szerelemben meg a sokadikon vagyok.) Úgy érzem, köszönettel tartozom néktek azért, hogy egy magamfajta zöldfülű ezomicsoda ennyi zöldkezet kap!

Amanda! Az eredeti kérdésedre visszatérve! (Mert ugyebár itt csak ahhoz szabad hozzászólni!) A megérzéseid nálam feltétel nélkül nyerők! Mondd meg nekem hol leszek ezen az - egyébként semmit sem érő - ranglistán két hét múlva?

Remélem, nem kérdeztem nehezet?!

P. S. : Imádlak Abraka Amanda!

2012. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/94 anonim válasza:
Ma mit eszek vacsorara?
2012. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/94 anonim ***** válasza:
Azt mondd meg, hogy a kertemben ások egy gödröt és tele rakom veccőkkel, akkor a loú bele fog esni vagy ne is fáradjak vele?
2012. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/94 anonim ***** válasza:

#85!

Ismered a közmondást?

Aki lounak vermet ás...

2012. szept. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/94 A kérdező kommentje:
ma 14:52: Mivel egy intelligensebb példányra vadászol, ki fogja szagolni a veccöt hamar és elkerüli sajnos :/
2012. szept. 20. 16:59
 88/94 anonim ***** válasza:
A fenébe... Azt nem tudod megmondani, hogyan ejthetném sikeresen csapdába?
2012. szept. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/94 A kérdező kommentje:
Próbáltad már a hurkos csapdát? Leteszel valami csalit a földre és odateszed egy hurkot amibe beleléphet. Aztán ha belelépett, akkor feletti kioldódik a csapda, amit teleraktál veccövel, így agyonveccözödik.
2012. szept. 20. 17:14
 90/94 anonim ***** válasza:
Ez jó ötlet, csak nem tudom mit eszik a loú.
2012. szept. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!