Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kezdjek aggódni emiatt?

Kezdjek aggódni emiatt?

Figyelt kérdés

Barátnőm egy ideje az exével álmodik, majdnem minden éjjel. Olyanokat hogy az ágyán fekszenek úgy, mint mikor még együtt voltak. Legutóbb azt mondta több is volt, de nem fejtette ki. Azt mondja nem kell neki az exe, engem szeret.

Miért álmodhat vele mostanában? Aggódjak, hogy ezek elfojtott vágyak, vagy nincs jelentősége?


2012. jún. 15. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Eléggé laikus vagyok ebben a témában, viszont a saját álmaimban azt tapasztaltam, hogy legtöbbször olyan személyek a visszatérő szereplők akik erős érzelmet váltanak ki bennem. Ilyenek a barátaim, az egyik elhunyt barátom és nagypapám (szeretet) illetve sokszor szerepel az egyik ismerősöm aki nagyon csúnyán átvert pár éve (utálat).
2012. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A barátnőm állítja hogy utálja az exét azért amit tett vele. Csúnyán átvágta, ő pedig szerelmes volt belé. Azt mondja nem jönne vele össze újra akkor sem ha exe térden állva könyörögne neki. Akkor miért álmodhat ilyeneket?
2012. jún. 15. 13:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Barátnőd vagy buta, vagy tapintatlan, vagy így puhatolja ki, meddig tart a türelmed,mit viselsz el.Az viszont biztos, hogy komoly gondolkozású ember, aki igazán szereti a társát az tiszteletben tartja az önérzetét és ilyesmiről nem mesél, még őszinteségi rohamaiban sem.
2012. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Azt mondja nem jönne vele össze újra akkor sem ha exe térden állva könyörögne neki. Akkor miért álmodhat ilyeneket?"


Éppen ezért, mert erős (negatív) érzelmeket vált ki belőle, ahogy az első is írta. Az álmokban ne keress logikát. Álmodhatunk arról, amit nagyon szeretnénk, meg arról is, amit nagyon nem. (Ld.: rémálmok.)

2012. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te is tudod a választ: még nem tette túl magát rajta. A szeretet és a gyűlölet egy és ugyanaz. Azért gyűlölsz valakit, mert tulajdonképp szereted/néd, de az illető nem olyan mint amilyennek "kéne lennie" szerinted. Gondolj bele, egy olyasvalakit nem lehet gyűlölni aki közömbös neked, például az utcáról valakit mondjuk.


Mondhatni, hogy a szeretet és a gyűlölet ugyanzon érme két oldala.


Szerintem adj neki egy kis időt, de ne te legyél a "pótlék". (Ha ló nincs, hát jó lesz a szamár is.) Ezt te sem szeretnéd szerintem.

2012. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De már 5 hónapja együtt vagyunk. Eddig nem voltak ilyen gondok. Nekem nem tűnt úgy hogy pótlék lennék.
2012. jún. 15. 16:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Néhányan kommentet láttam, hogy pl valaki 3 évig volt szerelmes egy pasiba (akivel végül nem is jöttek össze). Szóval az 5 hónap nem igazán releváns, ha a hölgyet nagyon elkapta anno a gépszíj. Én is jártam hasonló cipőben már, és így utólag már okosabb vagyok.


Az se sokat segít, ha ráront az ember, és a "döntsél én vagy ő" monológot leadja sajnos. Az érzelmeket nem a logika vezérli.

2012. jún. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tegnap 14:15-tel egyetértek.
2012. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!