Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehet az oka, hogy néha...

Mi lehet az oka, hogy néha dolgok röpködnek, én meg ordítok a félelemtől?

Figyelt kérdés

Néha a teljes idegrendszerem felmondja a szolgálatot. Nagymamámnál nagyon fura dolgok történnek. Ajtók csapkodnak, bezáródnak saját maguktól, tárgyak röpködnek jobbra-balra (a pontos égtájak szerint nem tudom milyen irányba, mert az egész házba nincs egy pereputtyos iránytű). Képet is csináltam, ahogy meglepő hirtelenséggel a törlőpapír elkezd iszonyatos gyorsasággal letekeredni, én meg nem jutok szóhoz ilyenkor, annyira megilletődök. Toporogni kezdek, megrémülök, mert ez nem természetes. Hangokat még nem hallok, pedig kérdeztem halkan sokszor: "Miért csinálod ezt velem?". Nem akar nekem mondani semmit. Vagy olyan lehet, hogy én nem hallom, pedig ő mind mond? Itt a kép a jelen esetről, csak úgy repked nagymamám konyhájában a törlőpapír. Most azt minde el kell dobni, ugye, mert így nem lehet már vele törölgetni szakadatlan.

[link]



#szellem #másvalami
2012. aug. 31. 23:42
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
bocsi,én sose szoktam lepontozni senkit,más témakörben sem,szerintem a válaszom se erre utal,honnan is veszed hogy lepontoználak????Sose tettem senkivel......ennyi.......
2012. szept. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Ja, a linket elfelejtettem: [link] :D


Persze, hogy kamuztam. Mindenki kamuzik, aki szellemet lát, hall és így tovább.

2012. szept. 1. 00:45
 23/32 anonim ***** válasza:
Megérte kiírnod a kérdést, mert ezen a képen jót derültem. Ki is rakom háttérképnek.
2012. szept. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Deb.sz!!! :DD
2012. szept. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
ha már kis Józsiról, meg loúról van szó ,mi lehet az a annarancssárga jobb oldalt?
2012. szept. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Már meg lett beszélve, hogy az egy vibrátor.
2012. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
22%
"Mindenki kamuzik, aki szellemet lát, hall és így tovább." És te unatkoztál, és beálltál a sorba. Szép... Biztosan az egyik ismerősöm is kamuzott. És a kamuzástól pszichiátriára került, annyira kikészítette, hogy kamuzik. Lehet, hogy csak hallucinált, lehet, hogy tényleg látott valamit, engem csak az érdekel, hogy teljesen kikészült, gyógyszeres kezelést kapott évekig, tönkrement az élete. Éppen ezért én kvára nem tartom viccesnek a kérdésedet.
2012. szept. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
"Biztosan az egyik ismerősöm is kamuzott. És a kamuzástól pszichiátriára került" Vannak olyan hülyék is, akik bemesélik maguknak és bekattannak. Ha ez igaz, akkor a haverod is ilyen.
2012. szept. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy sikerült a hevrodnak bekerülnie a pszichiátriára. Sokan vannak akik elhiszik,hogy szellemeket látnak, meg vannak szellemek és mégsem jutnak el a kezelésre szegények.
2012. szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

"Vannak olyan hülyék is, akik bemesélik maguknak és bekattannak. Ha ez igaz, akkor a haverod is ilyen." Nem is állítottam, hogy tényleg szellemet látott. Szerintem is bemesélte magának. Attól még "bekattant", a családjának és a barátainak ez nagyon fájt, neki még inkább, évekig gyógyszerezték. És néha "ordított a félelemtől". Tehát engem nem nevettetett meg ez a kamu kérdés, hanem előkotort egy csomó rossz emléket, köszi szépen.

Utolsó: igen ez valóban szerencse volt. Hiszen meggyógyult végül is. :)

2012. szept. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!