Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehet az oka, hogy néha...

Mi lehet az oka, hogy néha dolgok röpködnek, én meg ordítok a félelemtől?

Figyelt kérdés

Néha a teljes idegrendszerem felmondja a szolgálatot. Nagymamámnál nagyon fura dolgok történnek. Ajtók csapkodnak, bezáródnak saját maguktól, tárgyak röpködnek jobbra-balra (a pontos égtájak szerint nem tudom milyen irányba, mert az egész házba nincs egy pereputtyos iránytű). Képet is csináltam, ahogy meglepő hirtelenséggel a törlőpapír elkezd iszonyatos gyorsasággal letekeredni, én meg nem jutok szóhoz ilyenkor, annyira megilletődök. Toporogni kezdek, megrémülök, mert ez nem természetes. Hangokat még nem hallok, pedig kérdeztem halkan sokszor: "Miért csinálod ezt velem?". Nem akar nekem mondani semmit. Vagy olyan lehet, hogy én nem hallom, pedig ő mind mond? Itt a kép a jelen esetről, csak úgy repked nagymamám konyhájában a törlőpapír. Most azt minde el kell dobni, ugye, mert így nem lehet már vele törölgetni szakadatlan.

[link]



#szellem #másvalami
2012. aug. 31. 23:42
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
66%
AMúgy, miaz a narancssárga vibrátor az asztalon?O_o
2012. szept. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Shai-Hulud ***** válasza:
40%

"Toporogni kezdek, megrémülök, mert ez nem természetes. Hangokat még nem hallok"


Majd fogsz, kedves padavan, ne aggódj, majd fogsz...

2012. szept. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
A loút észre sem vettem. Ráragasztottad szegényt a hűtőre? Hát hogy bánsz vele?
2012. szept. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, a flickr oldalán rákerestem a poltergeist szóra és ez a kép a repkedő papírral tűnt a legtermészetesebbnek egy kis hecc céljából. :) Nem tudom kinek a konyhája, de látta loút, mert ott a rajz a hűtő oldalán. Írok neki privit a flickr-on, hogy megkérdezzem a találkozás résztleteit.
2012. szept. 1. 00:33
 15/32 anonim ***** válasza:
77%
Józsi, a loú, a narancssárga vibrátor és még sok más érdekesség fellelhető a képen, ha részletesebben megnézed.
2012. szept. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
0%
Szia,sok itt az elmebeteg agymenő ember,itt nem fogsz kapni sose hasznos válaszokat,bár ez az oldal azért lenne.Én hiszek efféle dolgokban,megértem félelmedet,de a szkeptikusok részére nem tudsz esetleg videót rögzíteni a jelenségekről?
2012. szept. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
ma 00:42: Te is csak lepontozol eszetlenül de nem olvasol el semmit, mi? :)
2012. szept. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
most olvasom,hogy kamuztál..hát szép....
2012. szept. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Innen van a kép, egyébként, nemtom kié a konyha. Látom, hogy tele van csupa hasznos dologgal. Tettem volna egy gerebjét is a jobb sarokba, csak a hatás kedve érdekében, mert azzal jól a szarva közí vágnék a kecskének, ha kijön hűtőből. Ezek nem tartanak tőle, úgy látszik. Biztos az udvaron kergetik a loút.
2012. szept. 1. 00:44
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Már a kérdező is írta, hogy az egész kamu...
2012. szept. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!