Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellemek! Akinek volt a...

Tranceman kérdése:

Szellemek! Akinek volt a szellemekkel való megtapasztalása kérem irja le?

Figyelt kérdés

#Szellemek!
2012. szept. 1. 14:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
21%
Sokkal jobban tudom. Ja és tapasztaltam, mégpedig azt, hogy nem létezik.
2012. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Mármint nem KMA, hanem a szellemek és *léteznek :d Tessék most duplán le lehet pontozni.
2012. szept. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Várom, még az új tapasztalásokat!

Remélem lessz olyan ember aki elég szellemes!

2012. szept. 3. 08:46
 14/21 anonim ***** válasza:
63%

• . . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--

2012. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
22%
valaki mindig lepontozz :DD
2012. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
47%

Kedves Kérdező! Az én családom rendkívül fogékony a szellemekre, és a velük kapcsolatos idegen dolgokra. Hiszek bennük, és egy jó ideig "fel is dobták" mindennapjaimat. Árnyak suhantak a szobámban, valaki folyton nézett, a függöny, és a lelógatott cd-im folyamatosan mozogtak (huzat nélkül, csukott ablaknál). A könyvet hangos csattanással az oldalára fordította, és megijesztett. A nővéremék gyerekeinél pedig folyamat megjelenik egy-egy szellem. Egymástól függetlenül ugyanazt az árnyat, fehéres "személyt" mesélik el.

Aki pedig szkeptikus, azaz materialista, nekik azt üzenem, én sem bántom őket azért, mert ők meg nekem mások. Tartsuk már tiszteletben, hogy attól,h. valamiről mi nem tudunk, még létezhet...köszi

2012. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Nekem van egy szintetizátorom.... nem azt mondom, hogy nehéz de van súja a polcomon volt teljesen stabilam és valami elfordította majd lelökte.... egy és fél évig pszhihológus .... ennyi!!
2012. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Hát igen elis hiszem,történnek szokatlan dolgok énis kicsit jobban odafigyelek már ezen jelenségekre!

Nekünk a kisszobában szoktak tárgy mozgatások lenni és gyakorta ott le is van hűlve a levegő, meg onnan is észre lehet venni ha egy adott helyen vagy szobában nem szívesen tartózkodik az ember!

2012. szept. 8. 09:51
 19/21 anonim válasza:
Épp az egyik barátnőmnél voltam egy másik barátnőjével. Emeletes házuk van és mi lent voltunk a nappaliban. Egyszer csak megszólalt két hang, egy férfi meg egy női nagyon recsegős furcsa hangon. Elindultam felfele a lépcsőn szép lassan és amikor felértem, ráléptem az utolsó lépcsőfokra elhallgatott..utána mindent megnéztünk, telefont hogy lehet hogy az volt, az ablakok be voltak csukva és az emeleten nem volt rádió, se TV és hideg volt a szobában egy ponton. Utána visszamentünk le, akkor már eléggé meg voltunk rémülve. Fel mentem mégegyszer hogy újra megnézzem hogy van-e valami odafönn és hirtelen amikor megint felértem a legfölső lépcsőfokra, valami nagyon mély üvöltő hangott hallottam. Azonnal leszaladtam. Éjszaka pedig amikor aludtunk, megszólalt egy olyan játék amin 2 be/ki kapcsoló gomb van és mind a kettő szerint ki volt kapcsolva. Nagyon félelmetes volt.
2012. szept. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Hát igen el kell fogadnunk, hogy ezek a jelenségek vannak, lesznek is és azelőtt is voltak!

Csak kell egy finomabb érzékelés feléjük!

Leginkább:Temetőkben, kórházakban, kocsmákban, baleseti helyszíneken és lakásokban házakban szoktak előfordulni!

2012. szept. 17. 07:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!