Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mik lehettek ezek a furcsaságo...

Mik lehettek ezek a furcsaságok azon a napon?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete a páromtól jöttem el reggel, még feküdtünk az ágyban, amikor egy hatalmasat villant kint valami. Megijedtem, mert azt hittem villámlik, és bkv-val kellett 2 órát utaznom...kinéztem az ablakon, és tiszta volt az ég. Semmi nem villanhatott, mivel egy újépítésű házban lakik a párom, belső udvar van, nincs lámpa, csak nagy fák, ha a szomszéd vakuval villogott volna valahol, az se lehetett volna ekkora villanás. De senki nem is volt kint egyik erkélyen se, mert körbe néztünk. Elmentem, aztán párommal tegnap beszélgettünk, és meséli, hogy aznap délután amikor ment haza, nyitotta ki a bejárati ajtót, és olyan erővel visszavágódott, mintha valaki visszalökte volna. Nekiugrott az ajtónak, mert azt hitte valaki bent van, de akkor meg beesett az ajtón, persze senki nem volt bent. Ablakok zárva voltak, huzat nem lehetett. Utána nézte a kulcskarikát, és totál el volt az egész görbülve. Olyan erős az a karika, hogy még fogóval se lehetne meghajlítani. Levette a karikát és eltette valahová, de sajnos nem találtuk meg, pedig le akartam fényképezni és feltenni. Meg a plafonon a lámpáról lógott le egy szalag, ami dupla csomóval volt feltéve, és egyik nap az is egyszer csak leesett...nem értettük akkor sem, hogy dupla erős csomó magától hogy oldódott ki?


Én nem hiszek az ilyen dolgokban, de kezdek félni ezek után...szerintetek mitől lehettek ezek?


2012. okt. 16. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
az útról visszatükröződött valami, előfordul
2012. okt. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs ott út, belső udvar van. Ekkorát meg nem tükröződhet semmi, és üres volt az udvar, senki nem volt lent sem. Egyébként világos volt már kint (8 óra körül).
2012. okt. 16. 18:15
 3/9 anonim válasza:

Az ilyen sztoriknál bírom az okoskodó tudós "wannabe"-ket akik nevetséges dolgokkal próbálják megmagyarázni a történteket


Ennél már az is jobb ha az a magyarázat hogy beszívtatok,de egyébként ha igaz akkor durva,véletlenül nem füllentett a párod?

2012. okt. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szívtunk be :D Nem szokásunk...és nem füllentett...máskor is voltak már apró furcsaságok, a szalag leesésénél én is ott voltam, az ajtós dolognál nem, de biztosan nem hazudik...na mindegy, csak így összerakva a dolgot elég érdekes. :)
2012. okt. 17. 11:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha igaz amit irsz akkor figyeljétek meg, hogy milyen jelenségek történnek még és ha már normálisan nem lehet megmagyarázni a történéseket, akkor forduljatok megfelelő szakemberhez aki ilyen dolgokkal foglakozik. Mióta laktok ott? Történt még hasonló furcsaság azelőtt?
2012. okt. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezeken kívül nem vettem észre semmi különöset, legalábbis ami ennyire feltűnő lett volna. Június óta lakik itt párom, ez egy új építésű lakópark, vagyis 2002-ben épült, szóval 10 éves házak. Egy család lakott itt azelőtt, csak ők kinőtték a lakást, ezért nagyobba költöztek, de tőlük bérli a párom. Hát nem tudom mitől lehettek ezek, de nagyon érdekes. Főleg, hogy én nem hiszek az ilyenekben, de már ezekre nem tudok reális magyarázatot adni...
2012. okt. 18. 18:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon érdekes! A fényjelenséget és a kulcskarika görbülését esetleg okozhatta gömbvillám. Az előző lakóktól meg lehetne kérdezni, hogy ők tapasztaltak-e hasonlót. Talán nem azért költöztek el, amit mondtak...
2012. okt. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Valaki kinyitotta (vagy becsukta) az ablakát és azon villant meg a nap.
2012. okt. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, erre én is gondoltam, de az épület ennek a részét estefelé éri a nap, a másik oldalon kel fel, tehát oda nem süthetett... Na mindegy, sose derül ki mi volt ez. :)
2012. okt. 28. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!