Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mik lehettek ezek?

Mik lehettek ezek?

Figyelt kérdés
kiskoromban a sötétben mindig ilyen apró pontszerű dolgokat láttam ,piros ,zöld ,kék fehér színben .szinte řöpködtek ..nem tudom mik lehettek ezek ..
2012. jún. 2. 13:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
te vagy a kiválasztott
2012. jún. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Én is ilyeneket láttam. És ma már 17 vagyok és nem látom, de nem tudom, hogy mi volt az.
2012. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kiskorukban a gyerekek még a szekrény alá is mumust képzelnek. Képzelted.
2012. jún. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Esetleg nem néztél Fénybe? x"DDD
2012. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem vicces ....am meg ha te is láttál ilyent és írtad is h tod mi az akk mondd már el légyszíí xD
2012. jún. 2. 15:17
 6/15 anonim válasza:
Én még most is látom, pedig 18 vagyok...de azt megmondhatom,hogy nem természetfeletti lények, hanem tudományos magyarázata van, mégpedig valami az aggyal és a szemmel kapcsolatban, valahol olvastam róla.
2012. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24 vagyok, és látok ilyesmit, bár csak egyszínű fehér fényben, de ha napra ülök akkor a testfelületemen is cikáznak ilyesmik. Olvastam róla, állítólag ez a** egyik megnyilvánulása. Egy biztos, mindenképpen köze kell hogy legyen a Naphoz, mert napsütötte időben hemzseg tőlük a levegő, míg éjjel csak ritkábban látni őket. Hajnalban van a legkevesebb, mielőtt felkel a Nap. Ha van hozzá energiád, próbáld ki hogy egész nap időről időre figyeled, aztán fennmaradsz pirkadatig, és megnézed hogy napkelte előtt, és után mi változik.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2012. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
én cdsak este láttamm ....sötétbee
2012. jún. 2. 21:10
 9/15 anonim ***** válasza:
Én fehér emberi formákat láttam,1 x egy kalapos ember le vette a kalapját,és egy fehér lovon ült és este volt sötétben. Sose láttam még olyat,kb 5-6 éves lehettem,már nememlékszem. Soha többet nem láttam!
2012. jún. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nyomás van a látóidegeken vagy valami ilyesmi
2012. jún. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!