Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi okozhatja ezt a lelki...

Mi okozhatja ezt a lelki szorongást?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ugye aki tegnap nem tudott kimenni a temetőbe a szeretteikhez,hogy lerója tiszteletét,az ma kimegy. Én tegnap is voltam,de akkor nem volt semmi furcsaság. Ma amikor kimentem,már akkor éreztem valami félelmet,de pontosan nem tudom leírni,hogy milyen. Utána olyan érzés fogott el,mintha bántott volna valaki és utána mintha én bántottam volna valakit,de senkit. Volt kint egy bolond cigány asszony,aki mindig kéreget,átkoz,és sokan mondják róla,hogy bolond és zsivány. Ő rajta nevettem kicsit,mert ugye beszél a sírokhoz és furcsa mozdulatokat csinált. Utána meg mint a villám,úgy lopkodta a virágokat,azt is kinevettem,de nem bántottam meg,nem szóltam neki,hogy fejezze be,mert bánja amit csinál,és ha úgy van pénze,akkor megjegyzi,hogy kinek sírjáról szedte le,és utána hoz neki virágot. Amikor megjöttünk,akkor is próbáltam ezt elfojtani,de a fürdőszobában folyton a tükörre figyeltem,persze félve. Amikor kijöttem onnan,akkor is a hideg rázott ki. Azóta is szorongok,félek. A nővérem is úgy futott be hozzánk (egy udvarban lakunk),hogy fél,meg hogy lihegést hall. Jelenleg is érzem,hogy valaki van a hátam mögött elég erősen. Nagyokat lehelek és csak rosszabb lesz. Soha sem drogoztam,sosem dohányoztam,nem alkoholizálok,csak mérsékelten ünnepeken. Ünnepeken kívül,maximum egy 2%-os sör. Az is ritkán. Minden dolog a sírokra emlékeztet,pedig amikor a temetőben vagyok,akkor nem félek annyira. Nincs ott olyan,akit életemben bántottam volna. Senkit sem bántok ok nélkül. Talán mert egy kicsit kíváncsiskodtunk a sírok körül,nem rongáltunk semmit,csak rámutattunk,hogy milyen állapotban van. Nem csináltunk semmi rosszat. Ha arra gondolok,hogy mindjárt alvás,akkor már tudom,hogy nem fogok tudni. Néha kicsit radikális vagyok,de tudom,hogy vannak normálisak is a kisebbség között és nem veszek mindenkit egy kalap alá. Trollok kíméljenek,mert nem vicces. Aki elolvassa és válaszol,annak előre is nagyon megköszönöm!
2012. nov. 2. 20:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A jelzett beszélgetés de.10 óra előtt az M2-őn ez már ismétlés. Címe Esti beszélgetés Müller Péterrel.
2012. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ,sokat segített :)
2012. nov. 11. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!