Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » 'Furcsa hangok az égből'!? Mi...

'Furcsa hangok az égből'!? Mi a véleményetek ezekről, hallottatok már róla? Többen mondják hogy a napkitörés hangjai állítólag de én nem hiszem, nem tudom!

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=tt469w7A03g

Hallatszik is amikor becsukja az ablakot a végén, hogy kintről jön a hang, de teli van velük a youtube!



2012. dec. 6. 20:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de hallottam ilyet,én azt hittem kamion hangok,ugyanis nem messze autópálya van.De ezek szerint valami más,hogy mi azt nem tudom.
2012. dec. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
27%
Ezért nem szabad a reptoidoknak babot enni...
2012. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
61%
Ijesztő, félelmetes az egyszer igaz, de nem tudom mi lehet. De remélem van rá ésszerű, racionális válasz. Mert ugye miért ne lenne, hisz nem tudjuk mi lehet a közelben (építkezés, gyár stb) ami kiváltaná.
2012. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
61%
Én sem állítom,hogy természetfeletti dolog.Az tény,hogy hallottam ilyet.Győr-Moson-Sopron megye. Első voltam.
2012. dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
lol Viperahal :DD.. hát de teli van velük a youtube, világszerte mindenhol és ráadásul ugyanaz a hang!? :/ érdekes az biztos!
2012. dec. 6. 21:09
 6/25 anonim ***** válasza:
27%
Urbanlegends.hu!
2012. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
5%
unalmas már, újat
2012. dec. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
A napkitörést, hogy hallhatnánk, ha az űrben nem terjed a hang?? Azonkívül, ha mégis hallani lehetne, az egész napfényes féltekén lehetne hallani szerintem, nem csak bizonyos helyekről. Ez valami teljesen más.
2012. dec. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
33%
Ez már kb egy éve lelőtt hoax, amit simán egy hangalákeverős programmal csináltak, és tele rakták vele a youtubot. Azok a videók is fent vannak hogy hogy csinálták, sőt volt hogy tök ugyanazt a hangot tették több videó alá is, csak be kell pötyögni hogy "strange noises revealed" és láss csodát. :D
2012. dec. 7. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg hogy egy napkitörésnek hallható hangja van a Fldön remélem viccnek szántad! Bár az emberi butaság tényleg határtalan.
2012. dec. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!