Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nem tudom felfogni a dolgokat?

Nem tudom felfogni a dolgokat?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok semmit felfogni, de ezt szó szerint értsétek! Nem tudom miért van ez+az, nem tudom felfogni a tárgyak jelenlétét, nem tudom mi van velem. Régebben nem volt ilyen bajom. Nem tudom hogyan halljuk a dolgokat, hogyan érzékeljük-persze nem fizikailag(ha lehet így mondani). Próbáltam úgy élni ebben a 2-3 napba úgy élni, hogy nem gondolok semmi ilyesmire, de rájöttem hogy nem tudok. Igazából gondolkoztam hogy melyik témához írjam, de végül ehhez írtam. Nem tudom felfogni? Nem tudom, mi van velem... Esetleg vmi ötlet?
2012. dec. 28. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor voltam így amikor hardcore toltam a tanulást. Minél többet ismerek meg a világból, annál inkább úgy érzem nem értek semmit.
2012. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Megvilágosodtál. A világot a maga értelmetlenségében látod. Csak semmi pánik.
2012. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes egy lelkiállapot. Valahogy valamennyire vissza kellene térned a realitás talajára, ha nem akarod, hogy skizofrénnek diagnosztizáljanak.


A legegyszerűbb talán az lenne, ha sokat tévéznél egy ideig. A tévénézés kizárólag a bal agyféltekét erősíti, elhanyagolva a jobb agyféltekét, ami szerintem most nálad kicsit túlműködik.

2012. dec. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Missi_Key ***** válasza:
100%

ez logikus.

jelen pillanatban csak egy dolog van amit az emberiség biztosra állíthat: cogito ergo sum..

de az öszes többi dologról a tudásunk nulla. még úgy is hogyha egyetemeket (többesszámban végzel)

úgyértem hogyan foghatnál fel 100%-ban bármit is, ha nem ismered pl és igen az emberiség nem ismeri a konkrét keletkezését...tehát hogy az őt alkotó húrokat alkotó dolgok honnan és hogyan jönnek. vagy pl az időbeliségét sem tudod 100% ig felfogni mivel nem vagy jós..stb...kellemetlen, de ogikus érzés

ha nem erről beszéltél félreértettem, akkor még írd körül kicsit részletesebben...

2012. dec. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Egyszerűbben: ott van előtted a számítógép, és nem tudod felfogni hogy ott van. Tudod hogy hogy hívják, hogyan működik, de nem tudod felfogni. Hogyan érzékeljük? Tisztára begabajodtam.. Tudathasadás esetleg? Bár az hasonló a skizofréniához..ami szerintem nem vagyok. Ez komolyodik egyre jobban-mármint az érzés- és lassan odáig jutok hogy elmegyek orvoshoz.


Egyébként 16F

2012. dec. 29. 11:38
 6/13 anonim válasza:
Változott már valami?
2012. dec. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Missi_Key ***** válasza:
nem értem. nem tudod használni, vagy csak nem érted a látás folyamatát, v mi?
2013. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintem becsavarodtam egy kicsit, de már kezdek visszarázódni... Mitől lehetett? Most már jobban vagyok kicsivel.
2013. jan. 2. 11:59
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy, most vagy abban a korban, hogy egyre nagyobb hangsúlyt fektetsz a téged körül vevő dolgokra. Derealizáció, deperszonalizáció egy enyhébb ága, mindenki néha túlgondolkodik, semmi pánik.
2013. jan. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A jelenség tényleg az, amit leírtál-idegen kifejezéssel- és köszönöm szépen!! Legalább tudom, milyen vonalon induljak el.
2013. jan. 3. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!