Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mitöl lehet? 4 éves gyerek...

Mitöl lehet? 4 éves gyerek koszorukat lát a házban és nem lehet egyedül hagyni mert fél?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 14:05
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
82%
lehet fény utóképe. az amikor belenézel a lámpába és utána még marad egy ilyen valami ami ha forgatod a szemed is ott lesz ahova nézel.
2013. márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
78%
Az enyém is kérdezgette a minap, hogy mi az a koszorú, kik csinálják, kinek és miért. Nem értettem a kérdést, és kiderült, aznap tanulták az oviban a "Koszorú, koszorú, mért vagy olyan szomorú" dalt.
2013. márc. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
73%
lol, lassan azért le kéne szedni az adventi dekorációt
2013. márc. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
22%

a Kisgyerekek látják az aurát és érzékelik az asztrálvilágot amit mi nem. Valami baj tőrtént abba a házba. Meg kell nyugtatni, hogy nekik nincs testük és papot kell hívni felszentelni a házat !


Imádkozzatok sokat, miatyánkat és hívjatok egy paralátót

2013. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
57%

4/4. A kisgyerekek NEM látnak sem aurát, sem szellemeket. Nagyon élénk a fantáziájuk. Hallhatott valamit, vagy láthatott valamit a TV-ben, vagy álmodhatott is valamit.

Beszélgessetek vele, hogy milyen lehet ez a koszorú? Lehet, hogy még a szó értelmét sem ismeri?

Nem kell az ilyen babonákban hinni.

2013. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
72%
Még annyit! Felesleges felszenteltetni a házat, és valami csalót hívni. Ez csak sok pénzbe kerül, de semmi eredménye nem lesz.
2013. márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 Aty01 ***** válasza:
94%
Sok mindentől lehet, beszélgess vele erről hosszasabban és ha figyelsz meg leled a választ. Lehet, hogy azt gondolod hülyeség, de ha beszéltek róla, kitárgyaljátok lehet, hogy a félelem is megszűnik azzal, hogy beszél róla és elemzi.
2013. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
22%
látják az asztrálvilágot xdddddd faszorrúak
2013. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
35%
az aurákat meg én is látom, főleg azt szeretem ami + attack speedet ad meg resistet
2013. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
79%

A gyerek érzékenyebb az átlagnál. Szerintem is hivass papot (persze házat csak katolikus szentel). Ez elűzi a rosszat,mármint ha tényleg van valami rossz, de mindenféleképpen beszélgess vele arról, hogy mit lát, mit érez.

Szkeptikusoknak: nálam nagyobb szkeptikus az életben nem létezett, de a családban egy kisgyerek megváltoztatott. Persze aki nem élte át, soha nem fogja elhinni, én sem hittem volna soha!! De ez jól is van így, mert egyéni megtapasztalás van, vagy semmi. Győzködni akárkit is, vitákat nyitni felesleges és értelmetlen.

2013. márc. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!