Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Én már álmodtam meg olyan...

Én már álmodtam meg olyan dolgot, ami évek múlva megtörtént. Létezik, hogy a spontán jött vízióm is a jövőt vetíti elő?

Figyelt kérdés

2013. júl. 15. 22:48
1 2
 11/14 anonim válasza:
A válaszokból lehet csemegézni...egy dolgozathoz. Elnézést kérek (mert nem én vagyok a kérdező): évek óta álmodok (elfelejtem) olyat, hogy a 3 fiam közül ott van egy. Ébredéskor próbálom beazonosítani melyik, de nem sikerül.
2013. júl. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
9-es gyönyörűen levezette. Gratula.
2013. júl. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
z ijesztő! Én is látok ilyen "bevillanásokat" előre, pl. pár éve álmodtam, hogy egy boltba álok és beszélek egy emberrel, eddig ebbe a boltba nem is jártam! ma kezdem itt dolgozni, és bevillant, mintha ezt már átéltem volna... azóta fáj a fejem :D Na erre mi a magyarázat?
2015. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én is szoktam álmodni olyanokat amik megtörténnek, és attól félek hogy egyszer pl a halálom fogom megálmodni..néha amikor azt hiszem "nem álmodtam semmit" akkor aznap amikor csinálok valamit úgy eszembe jut "ez már megtörtént 1x" és akkor tudom mi fog következni..1x is volt ilyen és akkor mondtam anyának... hamarosan leesik egy pohár és széttörik amikor kimegy tesóm megnézni hogy mi van áramszünet lesz és amikor visszajön az áram a hörcsögöm ki fog mászni a ketrecből..így is lett anyával meg röhögtünk de ő csak azt mondta hogy ezt jól kiterveztétek.. hát szerintem egy áram szünetet nem lehet kitervezni de m1
2015. ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!