Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért történt az, hogy éjszaka...

Miért történt az, hogy éjszaka felébredtem kikeltem az ágyamból és nem voltam magamnál? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Felálltam az ágyam valami álom után és a takarómat rázni kezdtem,hogy jöjjön le róla a húzat, de nem jött le. Rájöttem ,hogy ki kell gombolni majd ezt megcsináltam és teljesen lehúztam róla a huzatot mindezt úgy, hogy nem voltam magamnál csak reggel jöttem rá, hogy mi is történt velem. Úgy éreztem mintha valaki irányított volna.
2013. aug. 4. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez is hasonló dolog lehet mint az alvajárás.

[link]


Megesik szerintem az emberrel hogy félig-meddig öntudatlanul, félálomban tesz valamit.

2013. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a múltkor szívritmuszavarom volt. Felkeltem, kibotorkáltam a konyhába egy pohár vízért. Éreztem, hogy valami nem stimmel, de nem tudatosult. Visszatántorogtam a pohár vízzel, közben a felét ki is öntöttem. Már feküdtem volna le, amikor tudatosult, hogy ébren vagyok, zsibbad az egész bal kezem és szédülök. Aztán valahogy bevettem egy gyógyszert, és aludtam tovább. És ez az egész csak 2 nap múlva jutott eszembe :D
2013. aug. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alvajárás. Én is sokszor alvajártam régebben, mára már ritkult de néha előfordult. Volt olyan, hogy pizsamában feküdtem le és utcai ruhában ébredtem, átöltöztem és ebből semmire nem emlékszem. Vagy ruhákat hajtogattam, mászkáltam, kutakodtam a lomosba és közbe még anyummal is beszélgettem, ezt reggel ő mesélte el szintén semmi nem rémlett. Meg voltak még vicces tevékenységeim:) Szoktak velem viccelődni hogy berácsoztatják az ablakot vagy nehogy álmomban kinyírjak valakit de szerintem ez ártatlan dolog, nem kell beképzelni olyanokat, hogy irányít valaki. Egyszerű alvajárás, aminek biztos van valami kiváltó oka, én pl stresszes vagyok, talán ez az oka, úgyhogy szerintem először a problémáid, félelmeid között kellene rendet tenni.
2013. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"éjszaka felébredtem kikeltem az ágyamból és nem voltam magamnál"

Érdekes! Pedig nálam se voltál.

2013. aug. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alvajárás tuti. Én is keltem fel, s nem is emlékeztem rá, csak mondták itthon, hogy fel akartam mászni a szekrényre
2014. ápr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!