Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » HA dührohammot kapok miért...

HA dührohammot kapok miért történnek furcs dolgok?

Figyelt kérdés
tehát: döhrohamom szokott lenni spontán , mostanában egyre gyakrabban, és olyankor vagy bekapcsolódik magától a Tv, vagy villany felkapcsolódik és 10ből 9 esetben kicsapódik a biztosíték. lehet valami kapcsolat a dühroham és az elektrocuccok viselkedése közt? vagy ez csak totális véletlen?

2013. szept. 10. 07:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
34%
Dühroham -> az agyad összevissza működik -> hallucinálsz
2013. szept. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
ezek nem hallucinációk, mert 4 barátom is szemtanúja volt ennek egyszer, nem hiszem hogy megzakkantunk egyszerre 5en
2013. szept. 10. 07:58
 3/30 anonim ***** válasza:
60%
Túl sok Harry Pottert néztek.
2013. szept. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
13%
Ok. Visszakérdezek : Biztos, hogy az a négy barátod létezik ? Lehet ugyanolyan hallucinációk, mint a dührohamkor látott anomáliák.
2013. szept. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
18%
Lehet, hogy az a 4 barátod is ugyanolyan hallucináció, mint a TV bekapcsolódása vagy az hogy ide írsz
2013. szept. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
nem vagyok skizofrén, nem hallucinálok
2013. szept. 10. 08:26
 7/30 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is szoktak ilyenek lenni. Multkor pl az allatkertben a kigyo terrariumanak tunt el az uvege. A nagybatyam is latta, es tisztara kiakadt. :(
2013. szept. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%

Nemtom. De nem lehet, hogy azért kapsz dührohamot, mert nagy az elektromágneses sugárzás felétek? És nem a dührohamodtól csapódik ki a biztosíték, hanem fordítva, az elektromágneses löket csap ki mindent, az agyadat is.

Nincs valami magasfeszkó vezeték vagy villanytelep a közelben?


Egyébként lehet kapcsolat az agy és az elektromos cuccok között.

2013. szept. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Már velem is többször előfordult, kb. 5-6 alkalommal, hogy mérges voltam (nem kifejezetten dührohamom volt), és elpukkant a közelemben lévő lámpa.

Liftet is akasztottam már meg így, pedig csak megnyomtam a hívógombot.

De nem csak mérgesen történnek ilyenek. A családom többi tagja vígan elvan, míg én kinyírtam két hajszárítót, egyszer úgy, hogy a nagy biztosítékot nyomta le, meg kétszer leégett(em) a kismegszakító. A villanyszerelő azt mondta, hogy azt a fajta kismegszakítót pedig nehéz leégetni.

Nem tudom van-e összefüggés? Lehet, hogy csak véletlen egybeesés.

2013. szept. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen van.Én ha mérges vagyok akkor jobb ha nem nyùlok elektromos cucchoz mert akkor annak annyi!Volt hogy kiakasztott anyòsom de nem szoltam vissza és villogott felettem a lámpa.Azt olvasta valahol anyám hogy vannak emberek akiknek nagyobb a mágneses kisugárzása az átlagnál és ezt okozza.Ne ilyedj meg tőle!
2013. szept. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!