Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehet, hogy egy szellem volt...

Lehet, hogy egy szellem volt a házába?

Figyelt kérdés
A mamámnál voltunk és találtunk egy egész doboz kazettát. Kiderült, hogy a dédi mamámé voltak. Az is kiderült, hogy látott dolgokat, hallotta, hogy beszéltek hozzá és, hogy valaki járkált a lakásában. Senki sem hitt neki, ezért, hogy bebizonyítsa, hogy nem bolond, felvette kazettára minden éjszakáját. Ezek azok a kazetták amiket találtam és állítólag egy egész zsák ilyen kazettákat dobtak ki amikor a dédi meghalt. Na, de a lényeg. Volt egy kazetta amire az volt írva, hogy "mély hang, mintha férfi hang lenne. Mechanikus hang, zaj." és a dátum. (több ilyen kazetta is volt, már elrendeztem őket és kiderült, hogy 2000 től 2001 ig voltak számozva, lehet, hogy amiket kidobtak tovább is tartottak) Szóval ott vagyok egyedül a mamámmal, meg egy doboz kazettával amin a (z állítólag) bolond dédi mamám beszél. Elkezdtük hallgatni egy-két percig nem történt semmi aztán beleszólt a dédim, hogy "Fél hét van. A mai napig nem tudok jól aludni, nagyon nehezek az éjszakáim." Igen, megtörtént vártunk még kb. 3-4 percet. Aztán megállt bennem az ütő. Egy mély hang elkezdett durmolni. Azért írtam durmolást mert egy mondhatni érthetetlen beszéd volt hallható. Nagyon megijedtem, azóta nem is mertem tovább hallgatni. Eddig is hittem a szellemekben, úgyhogy nem is meglepődtem, hanem megijedtem. Lehet, hogy szellem "lakott" a házában? 14/f
2013. okt. 23. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még most is ott lakik, csak nem mindenkinek mutatkozik.
2013. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tisztazzunk valamit: szellemek NINCSENEK.
2013. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
NEM lakott semmiféle szellem a házában. Ha ennyi kazettát vett fel, akkor a dédid ezzel szórakozott. Azt a durmolást ős is csinálhatta.
2013. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért csinálná?
2013. okt. 23. 20:29
 5/9 anonim válasza:
Hát ha igaz, elég érdekes. Nem tudnád esetleg valahogyan át küldeni? Elégé kíváncsi lettem...
2013. okt. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

A szkeptikusok "logikus" válaszain néha akkorát röhögök, majd leesek a székről!

Elképzelem, ahogy a nagymama betesz egy újabb kazettát és aztán hajnalig mormol unalmában :DDD Mellette már ott van egy zsák mormolással teli kazetta :DDD

Szerintem nem létezik a világtörténelemben olyan ostoba ember, aki ilyen marhasággal ütné el az idejét, még akkor sem, ha késsel öli az unalom.Ahhoz már nagyon defektesnek kellene lennie és akkor a zárt osztályon lenne, nem otthon.

Inkább hiszek a szellemekben.Valahogy hihetőbb...

2013. okt. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
@6-os: en pont forditva vagyok vele: siman inkabb kinezem egy megkattant oregasszonybol, hogy telehorog kazettakat, csak hogy 'bizonyitsa' a hallucinacioit meg a hangokat a fejeben, mint hogy 'szellemekben' higyjek.
2013. okt. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Napkiraly ***** válasza:

A 6-oson jókat röhögtem :) Tényleg nem értem miért készítene valaki zsákszámra durmogós kazettákat.

Keresd ki a legérdekesebb kazettát, és tölts fel nekünk 10 értékes percet youtubera

2013. okt. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a tesomek egyszer a tukorbe lefenykepezttek egy szellemet ott volt benne...
2013. okt. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!