Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miert erzem ugy hogy valami...

Miert erzem ugy hogy valami zaklatni es bantani akar?

Figyelt kérdés

Nemrég óta úgy érzem mintha valami rám szállt volna hogy félelmet okozzon nekem. Reggel mikor egyedül vagyok a szobàmba és próbálnék el aludni akkor úgy hallom folyton hogy valaki egyre közelebb jön felém és meg akar ölni, de pár mp-ig amig fel emelem a fejem az ágyról addig abba hagyja a mozgást. Mindig csak közel jövö hangot hallok. Egyszer kinyitottam a bicskát ami a mellettem lévõ éjjeli szekrényen volt, de egyre közeledõ hangot hallottam és biztos voltam benne hogy itt van valaki a szobámba, nem mertem mozogni, sokkot kaptam vagy nem tudom. Mindig csak ugy alszok hogy a tv be van kapcsolva de ugy nehezen tudok aludni. Mit csinálljak? Lassan úgy érzem hogy síró rohamom lesz mert már annyira

tehetetlen vagyok. Mit kellene tegyek, miért van ez? Lehet hogy szellem vagy démon akar rosszat nekem? Lehet hogy egy halott rokonim akar üzenni/fel keresni? ( mert ilyet is olvastam ) CSAK ÉRTELMES,SEGÍTÕ VÁLASZT KÉREK olyantól akitudja mit tegyek ne olyatbhogy menj orvoshoz mert meg zakkantál stb.:D


2013. okt. 25. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen időszakom,ès lehet sokan lenèznek, pepontoznak de nem erdekel. Nekemnegyszerűen az ima segített, nem voltam hívő csak a miatyànkat ismertem, de màr nem tudtam kètsègbeesèsemben mit csinàlni. Mikor kezdtem èrezni elkezdtem fèlhangosan imàdkozni mèg bele aludtam, es egyszer csak elmúlt. Màr règ nem is gondoltam rà, most ahogy olvastalak jutott minden rèszlete eszembe.
2013. okt. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom majd ha megint hallom :)
2013. okt. 25. 22:14
 3/13 anonim ***** válasza:

Van egy pár kérdésem:

- Mennyi idős vagy?

- Mennyi ideje laksz ugyanott?

- Mitől félsz igazán?

Mert szerintem, vagy a költözés jelent megoldást (az életben szükség van változásra, lehet hogy ez lenne az), ha benne vagy a korban, vagy valami más: valamitől félsz és nem nézel szembe vele.

Van még más is:

- Túrázol?

- Mennyire vagy társasági ember?

E kettő is számít.

Nem mondom azt, hogy menj el orvoshoz, mert nekem is volt hasonló, viszont a problémám megoldódott nélküle.

2013. okt. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Korom 15, közel 6 éve lakok ugyan ott és azt hogy mitõl félek hát, talán attól hogy idegenek akarnak megfújtani vagy hogy valami "lény, szellem van nálunk" de igazából nem nagyon tudom mitõl talán a hangokat, lépteket amit hallok attól félek túrázni nem szoktam. Társaságba hát szoktam lenni (legi.kább 2 barátommal szoktam lenni a többivel nem nagyon foglalkozok ) de inkább gépen élrmem az életem.
2013. okt. 25. 22:34
 5/13 A kérdező kommentje:
Élem* rosszul írtam nem élrmem :D
2013. okt. 25. 22:51
 6/13 anonim ***** válasza:

Értem... .

Írnám, hogy ezek, csak beképzelt félelmek, de attól nem megyünk előre.

15 évesen, még fiatal vagy a költőzésre, így azt, nem javaslom neked.

A passzív és az aktív pihenésed között legyen egyensúly - egyik se legyen több, a másiknál. Próbálj meg kiállításokra is elmenni (amik felkeltik az érdeklődésedet).

A bekapcsolt TV az árt a szervezetednek (miközben alszol). Ne az legyen bekapcsolva, viszont valami világíthat, vagy valamit tegyél az ágyad mellé, amitől megnyugszol.

2013. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sólàmpa az nagyon jó, kicsi a fènyevde be mègis bevilàgít minden sarokba. Hozzànk egyszerr bejött egy surranó tolvaj a fejemnèl járt mikor felèjbredtem, utànna elèg somàig nem aludtam, ès mèg most is 7 èv utàn ha egyedül alszom muszàly belàtnom a teret. A másik hogy pont tini korban vagy ilyenkor megzavarodnak a hormonok.nekem a hasonló problèmám ebből adódott csak a vegere durvàbb lett.szó szerint èreztem hogy lefog valaki ès szörnyeket làttam. A lènyege az volt (pontos megnevezèst nem tudok de a neten rà lehet keresni) hogy alvàsko3 termelődik egy hormon ami lènyegèben leàllítja a tested hogy àlmodba ne tègy kàrt magadban. Vannak esetek főlegebben a korban mikor ez nem működik megfelelően ès gyors èbredès utàn nem jól ürül azagyból ezt nem tudja feldolgozni ès halucinàcióban vezeti le. Nekem sokat segített ennek a megèrtèse hogy kezelni tudjam, mondjuk autóbalesetem miatt nàlam súlyosabb volt a helyzet az àtlagnàl. De ha belegondolsz ebben a korban a fordítotja is nagyongyakori az alvajàràs.
2013. okt. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez az [link]
2013. okt. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát nekem a sólámpa helyett inkább a tv segít jobban mert nem az a gondom hogy látok valakit hanem hogy valaminek a léptét hallom a tv hangja pedig így hangtalanná teszi azt a lépteket.
2013. okt. 26. 10:11
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát kb nekem is akkor alvási bénultságom van ahogy olvasom.
2013. okt. 26. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!