Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miert erzem ugy hogy valami...

Miert erzem ugy hogy valami zaklatni es bantani akar?

Figyelt kérdés

Nemrég óta úgy érzem mintha valami rám szállt volna hogy félelmet okozzon nekem. Reggel mikor egyedül vagyok a szobàmba és próbálnék el aludni akkor úgy hallom folyton hogy valaki egyre közelebb jön felém és meg akar ölni, de pár mp-ig amig fel emelem a fejem az ágyról addig abba hagyja a mozgást. Mindig csak közel jövö hangot hallok. Egyszer kinyitottam a bicskát ami a mellettem lévõ éjjeli szekrényen volt, de egyre közeledõ hangot hallottam és biztos voltam benne hogy itt van valaki a szobámba, nem mertem mozogni, sokkot kaptam vagy nem tudom. Mindig csak ugy alszok hogy a tv be van kapcsolva de ugy nehezen tudok aludni. Mit csinálljak? Lassan úgy érzem hogy síró rohamom lesz mert már annyira

tehetetlen vagyok. Mit kellene tegyek, miért van ez? Lehet hogy szellem vagy démon akar rosszat nekem? Lehet hogy egy halott rokonim akar üzenni/fel keresni? ( mert ilyet is olvastam ) CSAK ÉRTELMES,SEGÍTÕ VÁLASZT KÉREK olyantól akitudja mit tegyek ne olyatbhogy menj orvoshoz mert meg zakkantál stb.:D


2013. okt. 25. 21:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha valaminek a "léptét" hallod, az lehet ám hallászavar is.Sokan vannak, a csendnek is van "hangja".Sokan berregést, surrogást, stb hallanak a fülükben ha nagy csend van.Én a szívdobogásom hallom néha ilyenkor.De lehet hogy nálad lépések neszére emlékeztet.Tehát ez lehet biológiai eredetű dolog is.

De ha mégis szellem jelenség lenne, akkor sem kell félned, mert fizikailag nem tudnak kárt tenni benned.Csak ijesztgetni tudnak, viszont a félelem energiája odaköthet negatív entitásokat, tehát ezért sem kell félni.Ha nem kapnak energiát, odébb állnak.

2013. okt. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Értem,de nem lehet hogy valaki járkál a házunkban? Vagy lehet hogy valami mas van nalunk? Mert a bátjám kopogó hangokat hall.
2013. okt. 26. 21:11
 13/13 anonim válasza:
Nem mondom hogy megzakkantál, de azt tanácsolom, hogy menj el orvoshoz. Még hogy költözés. Hagyjuk már. Egyébként én enyhén paranoiás vagyok, ha valamiért elkezdek parázni nekem a józan gondolkodás segít. Pl: egy zárt szobába senki nem juthat be észrevétlenül. tehát először tisztázz magadban tényeket. A bicskával pedig óvatosan.
2013. okt. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!