Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha álmunkban megjelenik egy...

Ha álmunkban megjelenik egy elhunyt, az az agyunk szüleménye, meg annak az eredménye hogy hiányzik, vagy tényleg ő akar üzenni?!

Figyelt kérdés
Sokszor álmodtam apukámmal, legtöbbször miután meghalt, és az első ilyen álmomban, eljött elbúcsúzni. Olyanokat mondott hogy vigyázz anyádra, stb. Érdekes azért, ilyeneket is tudn generálni az agyam? vagy tényleg lehet hogy van benne valami hogy az ember lelke tovább él?
2013. nov. 14. 11:36
1 2
 11/14 anonim válasza:
Az elhunyt egy része a te elmédben él tovább gondolatként, álomban könnyebben előjön.
2013. dec. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Erre sajnos nem tudok semmit mondani mert még nem érem fel ésszel az ilyen dolgokat... Viszont én is álmodtam olyat hogy elbúcsúzik tőlem nagypapám aki meghalt. Készültem reggel suliba majd az ottani szomszéd az én telefonomat hívva közölte a rossz hírt. Ott álltam anya mellett és anya beszélt vele de kicsit én is hallottam. A lábam szinte majdnem ősszecsuklott alattam és egész nap sírtam. De ez az utóbbi időben szerencsére csak jobb lett. Az álmomban tatám (azt hiszem valami katonai ruhában lehetett... de ez nem fontos azt hiszem mert mindíg míg élt terepmintás nadrágban,sapkában és sötét zöld pólóban volt) ott ült mellettem és beszélgettünk. Sikerült elbúcsúznom viszont álmomban sírtam (de igaziból csak könnyes lehetett a szemem) és kicsit könnyebb szívvel ébredtem
2016. márc. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
És azt kihagytam hogy álmomban is meghalt.....
2016. márc. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Hát emberek, szerencsések vagyok, hogy a ti álmaitokban a kedves nagyszülők/rokonok jelennek meg, mert ami nálam volt... Már csak azért se hiszek ezekben a dolgokban, mert engem a mamám mindig nagyon szeretett, amíg élt, de halála után iszonyatos álmaim voltak... Visszatérő álmok, melyek mamám régi házában játszódtak, szinte teljes sötétségben. Mindig próbáltam felkapcsolni a lámpákat, de nem működtek a villanykapcsolók, csak nagyon enyhe fényt adtak az égők, hogy csak sötét alakokat láttam mindenütt, és áhhh... nem is akarom részletezni, mert emlékezni is rossz rá, legyen annyi elég, hogy horrorisztikus dolgok történtek, és a mamám nem éppen pozitív szereplő volt a történetben... Kb három év volt, mire ezeket a visszatérő iszonyatos rémálmokat kihevertem, és azóta se tudom, hogy mi váltotta ki belőlem ezeket. De ami a rossz az egészben, hogy ez a három évnyi rémálmodás nagyon de nagyon megcsúfította szeretett nagymamám emlékét, aki nem tehet róla, mert életében mindig jó volt hozzám, kedves volt, és szeretett. De a rohadt agyam, és tudatalattim jól elintézte az emlékét...
2016. szept. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!