Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogy tudnám nemrég elhunyt...

Hogy tudnám nemrég elhunyt páromat megszólítani, tőle valami kis üzenetet is kapni, csak hogy tudjam lát engem, figyel engem, vagy valami?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik, alig hogy meghalt, képtelen vagyok csak így beletörődni elengedni, valamit még kapnom kell tőle, egy jelet, hogy valahol van és vár rám, vagy figyel, vagy valami, megszakad a szívem a hiányától! :(


Kérem segítsen valaki!


Bármit megtennék csak hogy visszakapjam!



2013. jún. 12. 09:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
5%
Lehetetlen aki meghalt az nincs többé, nem lát nem figyel téged nincs többé! Vágod?
2013. jún. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
keress egy médiumot. Sajnos nem tudok javasolni neked senkit sem, de megoldást jelenthet számodra. Biztos lehetsz benne, hogy veled van a lelke és mindig figyel rád! :)
2013. jún. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy velem van, de én tudni akarom, érezni akarom, ha nem is láthatom, de legalább valami jelét adja annak, hogy itt van, vagy figyel, vagy hogy hall engem, vagy a gondolataimat.
2013. jún. 12. 09:51
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

ehhez vagy médium kell, akiknek a többsége csak csaló!pénzt nem adnék nekik, semmit sem.

vagy (és ez biztos nem fog menni), ha esetleg már több évtizede gyakorolnád a mágiát, és tisztában lennél a felhasználásával, van halottidéző mágia(nikromantica) de ez a legsötétebb mágiák egyike, itthon nagyon kevés ember van aki ért ehhez,de az sem a neten hírdeti magát.

és amúgy meg, a párod, az elment , ha lett volna oka, még maradt volna hidd el, betegen is, de valószínűleg ebben a testben lezárultak az életfeladatai.

valószínűleg ha ő is erősen kötődött hozzád, találkozni fogtok a következő életedben is, ez az a fajta találkozás, amit nem lehet kikerülni, sorsszerű magyarán mondva.

remélem tudtam segíteni.

házas voltál, és volt templomi esküvő?

mert ha igen , akkor jó eséllyel fogsz találkozni még vele, mert maga a katolikus, és más vallásokban használt esküvői ceremónia is egy mágikus rituálé(szerelmi mágia, csak a jobbik fajtából), de fehér mágia, mert ott a felek, önként szabad akaratukból esküsznek egymásnak örök hűséget, és fogadalmat.

2013. jún. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

[link]


keresd meg őt.

2013. jún. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%

Számodra az maradt meg a párodból, amit a lelkedben magaddal hordasz belőle. Az emlékek, az érzelmek. Ő már túl van ezen a világon, nincs dolga itt. Veled sincs dolga többé.


Sajnálom.

2013. jún. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%

Sehogy. A halottakat nem lehet megszólítani. Felkereshetsz akármilyen híres mágust, mind csak a pénzedet fogja elszedni. Elhiteti veled, hogy "beszél" a pároddal, de ez csak csalás.

Gondolj arra, ami szép ás jó volt a kapcsolatotokban, akkor közel érezheted magadhoz. A fájdalom idővel elhalványodik mágusok nélkül is.

2013. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
37%
Sajnos ebben nem tudok segíteni, de őszinte részvétem, nagyon sajnálom, hogy elment a kis párod. Tudom, hogy nagyon rossz, de igyekezz túl lenni rajta, mert sajnos visszahozni nem tudod, és a legrosszabb, amit tehetsz az az, hogy te is belebetegszel. Nekem a párom mondta, hogy amikor meghalt az édesapja (10 éves kisfiú volt), mindenkin látta a fájdalmat, a keserűséget. Őt meg is szólták, hogy nem sírt a temetésen, azt mondták, hogy fel sem fogja mi történt. De ő igenis felfogta, és nagyon is értette, hogy mi történt, de már kisgyerekként elgondolkodott, hogy milyen rossz látni a családtagokat, hogy mindig csak szomorúak. Rájött, hogy visszahozni nem lehet az apukáját, ezért elfogadta a helyzetet, és nem akart ő is belebetegedni, szép gyermekkort akart, úgy, mint a többi gyerek, ezért elfogadta az elfogadhatatlan, akárhogy hiányzott neki és hiányzik mai napig neki az édesapja. Te is próbáld meg elfogadni, próbálj meg elfoglaltságot találni, feledni ami történt, és gondolj a szépre, de soha ne feledd őt el, de vigyázz a lelkedre, hogy ne betegedjen menthetetlenül meg. Erre nagyon vigyázz, kérlek!!
2013. jún. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha hiszel ezekben akkor fontos azt is megtudnod, hogy


Ha te nem bírod őt elengedni féluton megfog ragadni, és nem lesz képes vissza menni a forrásba ahol megkaphatná új feladatát, folytatván a fejlődést...

Ne légy önző. Ő már egy jobb helyen van

2013. jún. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Ha most nyers lennék akkor azt tanácsolnám, hogy...

de megkíméllek!

Annyit mondok, hogy aki meghal, az elbomlik. Nincs lélek, nincs semmi ami hátra maradna, max a kellemes emlékek róla.

2013. jún. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!