Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Este, mikor már fekszem, fura...

Este, mikor már fekszem, fura hangokat hallok a fejemben, ez miért van?

Figyelt kérdés

Lehunyom a szemem, és ilyen tényértöréseket, sistergést, ordítozást, beszédeket(ne tedd meg, megbocsájtok, hallod, igen, tudom stb.)


Nos, ezek régebben voltak, mára már nincsenek. Pszichiátrián voltam, én kértem a kivizsgálásom, hogy van e valami mentális bajom. 1 hónapot bent korhadtam, amikor kiengedtek, a lapomra nem írtak semmit, nem tudtak semmit mondani, nem volt semmi bajom. Sok ápoló kérdezte is tőlem, hogy minek vagyok bent, hisz nincs is semmi bajom.


Köszi a válaszokat, sziasztok :)


(Ui.: Kaptam gyógyszereket, 3 napig szedtem őket, nem kellett, ezek mellett is ua. voltak ezek)



2014. febr. 4. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia,

akkor a skizofrénia tuti kizárva?

Am..foglalkozol/foglalkoztál ezotériával?

Jóslás, szellem idézés, kártyavetés, ingázás, stb.

Illetve használtál-e tudatmódosító szereket?

2014. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pihend ki magad.
2014. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én mentálisan teljesen egészséges vagyok, nem szedek semmit, nem iszom, nem állok kapcsolatban az ezotériával semmilyen formában.

Amit a kérdéskifejtésben írtál az számomra nagyon ismerős :) Nem tudom eldönteni, hogy ugyan az, mint nálam vagy komolyabb, de én elalvás, inkább félálom előtt szoktam szavakat, hangfoszlányokat hallani, miközben jár az agyam. Tisztán hallom őket, de mégis tudatában vagyok hogy nem hallhatom:D Innen tudom, hogy nemsokára elalszom. Nehéz elmagyarázni, ismerek még pár embert akinél ez gyakori (bár lehet, hogy mindenkinél) :)

2014. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hipnogén hallucinációk. Van vizuális megfelelőjük is, amikor mozgó fraktálszerű izéket látsz elalváskor. Teljesen normális. :)
2014. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, 4-estől kérdezném, hogy ez mennyire gyakori? Függ valamilyen tényezőtől? Én nemszívesen beszélek róla, mert a végén még tényleg azt hiszik, hogy valami bajom van:D Az a pár ember akivel erről beszéltem tudta hogy milyen (bár én ennyire azért nem nagyítottam fel a dolgot, csak valahogy előjött).
2014. febr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 53gr3ii W33D válasza:

egyetértek ezzel : "Hipnogén hallucinációk. Van vizuális megfelelőjük is, amikor mozgó fraktálszerű izéket látsz elalváskor. Teljesen normális. :)"


Az agy egy roppant bonyolult szerv, amiben kulönböző biokémiai reakciók mennek végbe. Nem kell aggódnod .:)

2014. febr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tasnádi B. Gerhard válasza:
persze-persze; mindig az a fránya biókémia. :D járj utána van-e otthon entitás. akkor tapasztaltam ilyeneket és hasonlókat, mikor a házban volt egy szellem. játékosok és humorosak.;)
2014. febr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 53gr3ii W33D válasza:
Ahogy mondod. Túl pajkosak :D
2014. febr. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!