Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi ez az egesz?! Noi megerzes...

Mi ez az egesz?! Noi megerzes vagy valami mas? Mindig tudom elore, ha valami rossz dolog tortenik velem.

Figyelt kérdés

Sokszor elore megalmodok dolgokat amik meg is tortennek.... szomszedom halalarol allmodtam, almomban kert tolem segitseget,hogy ertesitsem a rokonat, aki minden nap gondozta... 1 heten belul meghallt. a macskammal is ez volt a helyzet, megallmodtam es ra 2 hettel meghalt, amikor allmodtam vele akkor meg nem volt semi Baja... utana kb egy hettel lett nagyon rosszul es 3 nap mulva meghalt... a rossz dolgokat mindig elore megerzem.... eleg rossz kornyeken dolgoztam es mindig elore tudtam h valami szar fog tortenni, h bunyo lessz vagy barmi.... volt olyan is h egyszer csak olyan erzesem tamadt hazafele menet h engem le fognak loni, es mindenkepp "el kell bujnom".... hulyesegnek tartottam az egeszet, de megis azt ereztem h muszaj beallnom egy oszlop moge.. addig tiszta ideg voltam, amig be nem alltam... akk kicsit nyugodtabb lettem... reggel olvastam/hallottam a hirekben, hogy miutan eljott a buszom arrol a helyrol, ahol ramtort ez az erzes, 10 perccel ra lovoldozes volt ott.... En nem igazan hiszek a szellemekben, de nagyon sokszor erzem azt, hogy a Mamam es a Papam, akik sajnos mar reg meghalltak vigyanak ram...... Kerlek titeket, hogy aki barmit hozza tudna fuzni a dolgokhoz, akarmit, az irjon.... annyira szeretnek mar valami normalis magyarazatot kapni, azt is irhatjatok h hulye vagyok, de mi ez az egesz?1.... elore is koszonom!:D

(es megvalami... csak engem irrital, h nem koszonhetek es irhatok smiley-kat a kerdesbe?!:D)

18/L



2014. febr. 12. 14:56
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

szia:) nemhiszem hogy ennyi dolog véletlen lenne, de az sem kizárt! igazából ez a képesség jó dolog, hiszen segít neked, mégha néha ilyesztő is.

néha velem is vannak ilyesmik, lehet hogy el kéne menned egy külön ezzel foglalkozó emberhez:) remélem segítettem:)

2014. febr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanaz van, mint veled kérdező.


Érdekes ez a dolog, én nem értem miért is van ez, de sok dologról jobb lenne inkább nem tudni...mégis megtudom.


30/N

2014. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Valahogy úgy.....:)
2014. febr. 27. 18:24
 14/15 anonim válasza:

Sziasztok! Velem is történt már hasonló eset. Éppen az osztályterembe igyekeztem az egyik barátnőmmel és egyszer csak bevillant egy "kép", hogy neki megy egy srác. Késztetést éreztem, hogy elmondjam neki, végül aztán nem tettem - jelentéktelen képzelgésnek tartottam, + amúgy is hülyének nézett volna. Egyre jobban erősödött az érzés, hogy márpedig ez meg fog történni. Meg is történt, a legközelebbi fordulónál pontosan úgy lökte meg a srác a barátnőmet, ahogyan azt láttam. Nagyon durva volt, amikor beigazolódott a "látomásom".

Ezenkívül rengetegszer volt már részem ilyesfajta megérzésekben. Van, hogy egy nap alatt többször is.

2014. máj. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
+ valahogy megkellene különböztetni a gondolatokat a megérzésektől, mert néha már én is mániákussá válok, és minden rossz gondolatomra azt hiszem, hogy megtörténik. :(
2014. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!